SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy cykl CM3 + Ostrowia WPC 80

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 427
Witam!
Już od 3 miesięcy chodze na silke 3x w tygodniu, jade na sucho, wiadomo chciałem wyrobic sobie technike, podzielic miesnie i do tego zlapac dobrą diete i teraz mam zamiar skoczyc troche na sile myslalem o Cm3 z Trec'a i do tego bialeczko Ostrowi (znajomi polecaja) bo z jedzenia to ciezko zapewnic odp ilosc bialka mam 179 cm wzrostu i 74 kg. Co powiecie na taki zestaw, prosze o konkretne komentarze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
konkretny komentarz? każdy suplement i odżywka które są aktualnie na rynku są jakościowo dobre więc i te dwa elementy w tych ramach się mieszczą... i jako elementy suplementacji połączone z właściwie zbilansowaną dietą właściwym treningiem i regeneracją zaowocują, w zależności od dyscypliny którą sportowiec uprawia, poprawą osiągów...
coś jeszcze chciałbyś wiedzieć??

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 250
Pamietaj o odpowiedzniej diecie i treningu a efekty beda napewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 427
Sa suple dobre i lepsze, slyszalem ze cm3 na sile jest naprawde dobry tylko ze ja nie mam zadnego doswiadczenia z suplami i chcialem poznac wasze opinie na jego temat zanim go nabiore, do tej pory nic nie bralem i moze powinienem brac troche mniej niz jest w instrukcji?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sklep SFD - które białko z promocji lepsze?

Następny temat

Który jest najlepszy?

WHEY premium