SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwsze prochormony epistane dragon nutrition z czym polaczyc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3982

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 346
a saa nie wali po flakach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
Jak epi to dobra profilaktyka stawow

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Epistane nie jedzie po wątrobie tak strasznie mimo, że jest 17a. Wszystkie 5-alfa we wzorze ulegają tylko w ok. połowie przemianom w wątrobie, a reszta jest wydalana w postaci niezmienionej. Tak samo jest z oxandrolonem.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
Paker odwiedzilbys moj post i moze cos doradzil

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 346
zamierzam dokupic jeszcze cos na watrobe i zaczac brac juz tydzien przed a co do stawow to myslicie ze to co mam wystarczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6722
ja wsunalem 200 tabs epi na pierwszy cykl...generalnie stawy i watroba bez bolu...odblok ?? mi dobry booster tescia wystarczył...sile i ubicie na mega plus...;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6722
dodam ze flexa bralem moze 2 tyg pod koniec bomby..a osłonki na watrobe olalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 346
dobra panowie widze ze temat umiera wiec powiem co wymyslilem a wiec planuje pro-epi 6 tyg 40/40/40/50/50/50 i do tego pro halo tylko nie wiem w jakich dawkach moze 50 dziennie w dwoch dawkach po 25 co 12 godz.a moze mniejsze dawki no i co na odblok po tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie h-drol zblokował clomid wydaje mi się niezbędny, dajesz dość duże dawki epi do pro-halo oba środki metylowane, pójdzie po wątrobie. 30mg epi ed wydaje mi się maks przy takim połączeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 346
chronic watrobe to podstawa bo po paru kieliszkach potrafi bolec wiec dawki w dol hohlik64 dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czysta masa mięsniowa :)))

Następny temat

pytanie

WHEY premium