SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwsze prochormony epistane dragon nutrition z czym polaczyc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3981

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 346
juz sam nie wiem moze zostane przy samym epi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 153
Na pro-mag35 zrobiłem 6kg z czego zostało 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie chcesz bloku mieć i mocnych sajdów dwie puchy epi z 8 tyg jak pociągniesz to powinno być ok :) Są też środki nie metylowane takie jak PRO-STANO, PRO-TREN, tylko nie wiem jak to wyjdzie w połączeniu z epi, ale chyba powinno być dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
Samo epi w dobrej dawce i bedzie git. Ja dolozylem mete na kicka ale odczulem troche sajdow na tym polaczeniu niestety

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
mimo wszystko najzdrowiej z tego wszystkiego dla organizmu wyjdzie lajtowa dawka propa.. jesli oczywiscie liczysz sie ze zdaniem osob ktore wbijaja pare lat.. bo widzialem ze propozycje z propem z pierwszej strony odrzuciles, no ale rob jak uwazasz, imo szkoda watroby a mimo oslonek i tak sie nie zregeneruje do punktu wyjsciowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 346
licze sie z kazdym zdaniem ale chce sprobowac ph i bedzie to jednak pro-epi solo tylko w jakich dawkach panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poleć z 6-8 tyg możesz stopniowo zwiększać dawkę, zacząć od 3 i skończyć na 5 kapsułkach dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 346
panowie czy w 3-cim tygodniu epi mozna dolozyc testosteron propionat 100mg w dawce 1ml dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Można. Możesz nawet od początku z testem lecieć.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
6 tygodni to krotko, spokojnie 8 tygodni mozna ciagnac

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czysta masa mięsniowa :)))

Następny temat

pytanie

WHEY premium