SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pas wibrujący

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11
mam do was pytanie w sprawie pasa wibrującego (masującego)
czy warto go kupić??
czy w ogóle on coś pomaga? np przy bolącym mięśniu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem gdzie ty w tym widzisz głupotę. Miałem prace siedzącą więc przez 8h w pracy pas sobie "pracował" wtedy kiedy ja też pracowałem
Pod ubraniem go też nie widać a dodatkowo w niczym nie przeszkadza.
Oczywiście, że po nim nie ma cudów i jak już napisałem wcześniej nie zrobisz nim kaloryfera, ale centymetry stracisz jak i mięśnie będą wyczuwalnie twardsze.
Nie wiem czy miałeś takie urządzenie i jak długo go używałeś ja piszę to z własnego doświadczenie i używania tego sprzętu przez długi czas i na pewno działa. Jak chcesz uzyskać prawdziwy kaloryfer i mięśnie mocne jak "stal" to sprawa oczywista, że bez treningu i porządnego spalacza się nie obejdzie.


PzDr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
strata pieniędzy.. tu nie ma drogi na skróty, dieta i trening jest jedyną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a na bolące mięśnie znajdziesz milion lepszych sposobów i darmowych używając google
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 620
szkoda pieniędzy :D to nic nie daje a brzuch Cie gorzej po tym rozboli ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja miałem zestaw bodi-tek (pas+skrzynka z elektrodami)

Używałem tego do czasu jak gdzieś na jakimś wyjeździe ,go zgubiłem lub ktoś zajumał ;)

Ocena pasa: nosiłem go codziennie po około 8-10 godzin. Po 2 miesiącach było już widać efekty czyli zmniejszenie obwodu w brzuchu i wizualnie brzuch lepiej wyglądał.
Kaloryfera tym nie zrobisz ;) lecz nie jest tak, że to jest sciema i nic nie daje. Tym bardziej, że zakładasz i co 15 minut włączasz (programy są 15 minutowe) i naprawdę nic nie robiąc(ćwicząc) zgubisz trochę cm w brzuchu.

PzDr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ale chodzi Ci o takie motylki co się na brzych przylepia czy coś takiego

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chodzi mi o taki zestaw poniżej.
Z pasa tak jak pisałem korzystałem codziennie a ze "skrzynki" okazyjnie bo ciężko się to zakłada i potem trzeba to pościągać


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11
no właśnie o coś w podobie tego co dałeś mi chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11
Chodzi mi też o to żeby zamiast np chodzić na masaż by rozluźnić mięśnie barku to używać takiego pasa czy to coś da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
olej to, w niczym nie pomoże.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kierownik425
Chodzi mi też o to żeby zamiast np chodzić na masaż by rozluźnić mięśnie barku to używać takiego pasa czy to coś da


Tak ,przeczytaj moja wypowiedź kilka postów wyżej.


Pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylwetka do wakacji

Następny temat

Domowej roboty obciążenie do sztangi

WHEY premium