SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oxy-gen super masiv co sadzicie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
mutant22 Megabol tak jak wiele firm może mieć kilka marek. Nic dziwnego. Tak jak Muscletech ma Six Star i Muscle Asylum. Nic nadzwyczajnego.
A PVL to już w ogóle. Oni mają chyba z 10 różnych marek.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2010-01-31 13:53:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 893 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10101
tak tylko dlaczego jak wpisujesz six star to odrazu pokazuje ci firme i majaa od groma produktów a tu exp jak wpisujesz to nic nie ma poza kilkoma ofertami handlu koniu a jak rozpuszczalnosc produktu i jak bys mógł mniej wiecej porównac do jakiegos gainera

Siłownia jest jak Media Markt..
nie dla idiotów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Swinia jest skupowana w najgorszym okresie byla po 3 zl niech wazy 100 kg otrzymasz za nia 300zl a pozyskane z niej produkty w sklepie po lekkim przetworzeniu moga i kosztowac 5razy drozej. To samo dzieje sie ze wszystkim we wsi mleczarnia skupuje mleko po 70 groszy uzyskaja w miedzy czasie z niego multum produktow a w dodatku sprzedadza to co pozostanie jako mleko ktore kosztuje w sklepie 2-3 razy drozej. Tak jest ze wszystkim nawet z twoimi nikami ta para butow w fabryce w chinach kosztuje zapewne 2-3 dolary a sprzedawane sa kazdy wie po jakich cenach marka itp.Przyklad paliwa itd. Poprostu niektore produkty musza byc drozej sprzedawane.


Ogolnie nie oceniam a co kto slyszal pi razy drzwi to inna bajka a jakies kontrole napewno musza byc prowadzone bialko niejest takie drogie w przemysle szczegolnie iz to nie jest bialko otrzymywane z mies. A o weglowodanach juz nie mowie ktore mozna uzyskac z kazdej rosliny ale zapewnie oni zajmuja sie tylko skupowaniem materialu od jakies firmy ktora produkuje naprzyklad maltodokstryne czy jak to sie pisze na potrzeby przemyslu. Ogolnie nie oceniam ich produktu nie probowalem i nie oceniam.

A co do mass mutation z polsportu jak dla mnie najlepszy gainer jakiego probowalem smakowo zapachowo i sklad wyglada za***iscie + cena. A dodajmy ze przez moje podniebienie prze***alo sie juz ladne pare gainerow z roznych firm i jak dla mnie mass mutation bezkonkurencyjny.

Mutant kumpel pil tego gainera z oxygenu nie ma co porowwnywac w smaku do lepszych firm rozpuszczalnosc ok a sklad to wielkie i ale jesli opakowanie nie klamie a nie powinno to w stosunku do ceny nie wypada zle.

Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2010-01-31 14:01:03

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 893 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10101
własnie duzo białka ma ten oxygen i cenowo wychodzi nie zle wezme go na spróbe zobaczy sie

Siłownia jest jak Media Markt..
nie dla idiotów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
EXP to nie firma produkująca odżywki tylko graficzna. Ona wymyśliła projekt etykiety i tyle.
Oxy-gen ma u nas bardzo złe opinie. Tak jak mówię. Kiedyś znalazłem na forum badanie ich białka i tam było 35% zamiast 80 na etykiecie. Inna kwestia to jeszcze jakość białka. Bo białko białku nierówne. Możesz kupić białka zdenaturyzowane. Dlatego myślę, że warto dołożyć te kilka groszy i zakupić coś w miarę pewnego, renomowanego.
O ile badanie ilości białka w białku jest tanie i je się czasem robi, to już jakości nikt nie bada. Za drogi interes i sprzętu specjalnie do tego u nas nie ma.


Zmieniony przez - Martainn w dniu 2010-01-31 14:04:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Co do białek Oxygena nie oceniam ale ja zawsze zostaje przy ostrowi ewentualnie Łowickie.
Co do gainera ich nie wypowiadam sie poniewaz wypowiadalem sie we wczesniejszych watkach.

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Carbo + Białko Ostrovi ?

Następny temat

UNIVERSAL STORM +...

WHEY premium