SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oxandrotabs, phoenix pharmachem

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2387
tą oxe mam niby z pewnego źródła, ale mam na razie jedno tylko opakowanie i zastanawiam się czy brać jeszcze tą czy może inwestować w jakąś inną. koleszka anapolon ma z tej firmy i nie narzeka to i może oxa będzie git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2387
xplode brałeś tą oxe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4422
jadelem ta oxe 2op 200 tab dziala bardzo dobrze :) teraz bede ja bral razem z propem :D

p.s. nie mowie tu o masie gdyz na takiem mi nie zalezy(trenuje SW) ale sila po tym idzie niesamowicie, dodatkowo zaj**iscie tnie ta oxa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2387
maczeta w jakich dawkach brałaś tą oxe? planuje taki sam cykl z propem i właśnie tą oxą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4422
sama oxe brałem piramida 2466642 ale teraz z propoem polecę od początku do końca po 5 tabsów 25 mg codziennie, tylko oxe zacznę 3 tygodniu propa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2387
planuje taki sam cykl i też pod sw. zaczynam od przyszłego tyg. ile propa planujesz dać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4422
planuje zrobic sile i troche masy do wagi 86 moze 88 walcze do 86 teraz mam 83, wiec bede bil 100 mg e2d a od 3 tyg oxa przez 40 dni cakly cykl trwa 12 tyg, zalezy jakich ty oczekujesz rezultatow... nie sugeruj sie moimi dawkami tylko sam sobie ustal... bralem sama oxe i samego propoa i wiem jak moj organizm reaguje na te srodki, a jak twoj zareaguje tego nie wiem....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2387
wiem jak na mnie działa prop, oxy jeszcze nie próbowałem. Nigdy nie robiłem cyklu pod sw, wszystkie cykle robiłem typowo masowe albo siłowe. Teraz nie chciałbym stracić kondycji i nie puchnąć na treningach, siłownie robię 3 razy w tyg a sw 4. Czego można się spodziewać po tej oxie? i po jakim czasie zaczyna działać? dziękuje za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4422
po tygodniu juz oxe czuc, na silowni trzeba robic duzo cwiczen dynamicznych.... i interwaly oczywiscie raz w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24
mam pytanie!kupilem 2 opakowania tej oxy ppi i mam zamiar ja na poczatku kwietnia zaczac brac z kreatyna bo slyszalem ze tak jest dobrze,nigdy w zyciu nie bralem zadnych sterydow,to ma byc moj debiut,moze ktos mi powiedziec jak najlepiej bylo by mi ja brac?i dlaczego duzo ludzi mowi ze na debiut to nie powinienem zaczynac od oxy bo to zmarnowanie towaru!chcialem zlapac troche sily i zgubic tluszczu a oxa na to jest chyba najlepsza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol epa/ lyka/ malay tiger

Następny temat

tamoksyfen zdorovie - brał ktoś?

WHEY premium