SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oxa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3595
Kolego na koniec napisz efekty:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jadłem 30 mg oxy z mono. 6 tygodni blok mnie dopadł około 4 tygodnia i niestety clomid był konieczny. Za to efekty były bardzo zadowalające.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3595
Ile siły na łąwce płaskiej przybyło??? a jak z masą??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 603 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12851
oxa + cell pump to moje ulubione rozwiazanie :) a clom tez bym sobie odpuscil, dobry boozer i jest ok, chodz wszystko zalezy od organizmu. Teraz bym se odpuscil a innego moze bloknac. :)

Zmieniony przez - menelek w dniu 2010-09-16 12:35:15

wujek dobra rada xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na płaskiej ze 30kg pewnie, masa przy diecie mocno masowej +3kg czystego mięcha do tego poprawa definicji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1107
tez licze na taki efekt:) clomid kupilem na wszelki wypadek. a jak poznac ze mnie zablokowalo poprostu spadek libido? napisze po kuracji jak tam u mnie z efektami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
jak juz to wez clout z mana a po cyklu mono tak wedlug mnie albo greenmagnitude z controlled labs
pozdroo

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie po tym poznasz. Brak ochoty na seks i nawet nie myślisz o tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Zayebisty cykl....dla 50-kilowej fitnesski
Ja pier.dole to juz primaaprilis?

Na płaskiej ze 30kg pewnie, masa przy diecie mocno masowej +3kg czystego mięcha do tego poprawa definicji.

nie ma to jak placebo
nie chce cie obrazic w zaden sposob, po prostu taka miales motywacje i tak zasuwales, ze poprawiles elegancko wyniki.
Taka dawka oxy jest czysto kosmetyczna, sila owszem skacze jezeli sie trenuje pod tym kontem, ale cudow po tym nie ma.

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2010-09-20 09:18:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Scorpio nic mnie tak jak oxa nie zrobiło. Na propionacie dla przykładu nie odnotowuje przyrostów za to tutaj czułem się jak nowo narodzony.

Nie możesz pakować każdego do jednego wora bo organizm to wielki znak zapytania.

Czułem typowe objawy oxy spięcie mięśni straszne. Jak bym cały czas naprężony chodził. Do 2 tygodnia strzelanie w stawach i tu myślałem że to wino ale jak strzelanie ustało po kilku dniach to zero pyknięć a stawy wydawały się mocne jak stal. Takich wyników siłowych na placebo bym nie zrobił nie ma bata. Zresztą nastawiony byłem sceptycznie że jest to wino tym bardziej jak miałem strzelanie w stawach. Ograniczenie apetytu wystąpiło w 5 tygodniu gdzieś. Nie jestem z tych co sobie wmawiają. Raczej odwrotnie.

Zmieniony przez - Bajciejek w dniu 2010-09-20 10:35:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po ilu od strzala clomid moga byc 3 dni?

Następny temat

sustanon 250 + coś na odb

WHEY premium