SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ovopol bialko CZY WARTO??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
heh...
no ja zawsze będę wspominał gęste, zawiesiste, toxyczne gazy od których pokój robił się twierdzą nie do zdobycia dla wszelkich istot żywych )
i nie było odstepstw od tej reguły... zawsze były takie same... zabijające...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 381 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4424
heh to czemu tera tego nie wcinacie??
no ale pomijajac wszelkie niedogodnosci jest to jednak bialko podstawowy budulec miesni??;P
urosliscie na tym??;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
urosliście po tym .. tal mi przybyło 3cm w łapie i 20kg wycisku więcej... no daj spokuj to jest białko nie jakas kreatyna czy koksy.
Białko jest budulcem mięsni , po kazdym białku sie rośnie.. ale tez sie nie pytaj ile np po 10kg ovo urośniesz moze cos moze wogole , zalezy to od treningu , diety itd.

Czemu nie jemy , odpowiem za siebie
Jak chciałem kupić było drogie koło 50zł za kg , więc to za dużo pozatym rynek sie troche zmienił wyszły białka tanie , smaczne dlatego
A ovo w tamtym czasie zapełniał luke , którą teraz uzupełniają inne produkty.

btw will miałem to samo , kiedyś ktoś mi zarzucił ze gnije od środka



Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2004-11-04 20:51:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 381 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4424
nie chodzilo mi ile urosliscie! a jedynie o skutecznosc czy rzeczywiscie tam jakies 90% proc bialka jest a nie 10%:)
wiadomo ze to jedynie uzupelnienie calosci diety treningu i snu
hmm a jakie tanie produkty masz na mysli ?? przegladalem sfd sklep i chyba zaden nie moze konkurowac cena;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
czy to bialko moge kupic? jelsi tak to od kogo? son sprzxedaje?

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
A ja dalej wcinam to bialko i dlatego jestem taki duzy ... smak mi pasuje, gazow po tym nie mam a cenowo mimo wszystko wychodzi duuuzo taniej niz jakiekolwiek inne bialko tej klasy !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
teraz tak ale przeciez swego czasy podniosł cene dość znacznie

pozatym wole juz smakowe i wole wydac tych plnow troche więcej

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2004-11-05 17:21:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 874 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4729
Ja kiedyś wcinałem ponad 20 surowych jajek tygodniowo, wypijałem je ze szklanki. Nie martwiłem się salmonellą.. i tak przez prawie rok. Kiedy miałem dłuuugą przerwę TYLKO RAZ brat zrobił kogiel-mogiel i wypiłem. To były wakacje, trafiłem z bratem do szpitala Salmonella, anty-biotyk dożylnie i w ogóle jedno wielkie sranie

A co OVOPOLU też kiedyś jadłem, rozpuszczalność do d upy, smak podobnie, zapach nie wiem czemu kojarzył mi się z majonezem... ale i tak je lubiłem To było coś.. a właśnie jaka jest teraz cena ? Bo też słyszałem, że podnieśli ? Jeśli nie, to kupiłbym

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Gdyby cena nie poszła w górę to prawdopodobnie jeszcze bym kupował ovo. Ja kupowałem za czasów jak stało ono 31 zł za kg(po 10kg). Faktycznie do smaku dało się przyzwyczaić z tym, że "łezka w oku" to nawet mi się kręciła jak walnąłem sobie mały huragan z rana. Do mojego pokoju nie było wstępu bez maski gazowej. Poza tym przy większym wysiłku czasem zdażało się lekko piernąć co strasznie rozśmieszało ludzi i nie dało się kontynuować ćwiczenia. Firma ovopol chyba ma kiepskich fachowców od marketingu skoro podnieśli ceny za które już można było pomyśleć o markowym białku. SP 80 to w tym wypadku jest lepszym rozwiązaniem.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko a alkohol

Następny temat

wpc a prolongatum

WHEY premium