SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oto jak powinna wygladac redukcja dla mezczyzn

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
wlasnie jestem na redukcji i musze przyznac ze wszystko wyszlo idealnie opisze po krotce jak powinna wygladac redukcja dla mezczyzn by mialo to rece i nogi na niskim budzecie
mit 1 bcaa sa niezbedne
mit 2 suplementy w postaci omega 3 sa niezbedne
mit 3 wapno jest przydatne

co zatem jest potrzebne by szlo blyskawicznie?
buster test/ bloker estro - oxo 6/ novedex - ja bylem w szoku jaka jest roznica na redukcji z tymi suplami a bez jak dla mnie numer 1 supel na redukcji jesli sie ma wiecej niz 20 pare lat
bardzo mocny spalacz tluszczu ja jade na hydroxycut hardcore
mocny trening -split sobie mozna wlozyc w 4 litery - FBW czasem bez przerw miedzy cwiczeniami jesli daje sie rade
aero jesli ma sie owa suplementacje to mozna jechac bardzo szybko z progresem w ciagu 4 tygodni od 3 sesji mozna dojechac az do 7 na tydzien a pozniej zwiekszac czas gwarantuje jesli zrobi sie tak jak opisuje to wszystko pojdzie tak dobrze ze nie bedzie mialo sensu robienie 4 razy na tydzien kardio bo traci sie potencjal bomby jaka nosi sie w sobie
teraz najwazniejsze dieta- jesli ktos da rade jechac tak jak ja to moge podac mu reke ja jade juz kilka tygodni jedzac tylko to ale nagradza mnie codziennie widok w lustrze bo jest coraz lepiej
jak to powinno wygladac
1 tydzien 2 i 3
ja wazylem 102 kilo obecnie jest 93
szlo to tak bialko ustalone na poziomie powyzej 2.5 kg wegle na 150 g tluszcz okolo 90 tydzien 4 postepy sie zatrzymaly wiec obcinam bialko do 2.1 max do 2.2 i idzie dalej
menu : owsianka zmiksowana z woda bialko z jaj owoc mocny pak witaminowy- dorian/ animal - bez nich nawet nie ma sie co bawic w redukcje roznica gigantyczna
2 posilek tak samo
pozniej juz tylko brokuly piers i oliwa az do konca dnia w zasadzie nocy bo pracuja na nocna zmiane i jesli ja w tych warunkach robie wielki progress to kazdy go zrobic majac dzienny system dnia.
tu wlasnie jest problem wytrzymac ta diete jedzac tylko kilka produktow bialko jaja owiasnke z woda piers na teflonie brokuly i salaty oraz od czasu do czasu inne warzywa, na mnie ta dieta dziala swietnie doskonale sie na niej czuje zasluga pewnie tez po czasci witamin ktore lykam bez nich czuje sie zle - mialem kilka dni za soba bez owych pakietow i niestety bylo nieciekawie wiec dla mnie to numer jeden obok spalacza i boostera
podsumowanie:

trening calego ciala , duza ilosc kardio - nie ma sensu bawic sie w hiit stricte dieta bez zadnych odstepstw - suplementacja - boster/ bloker , bardzo mocny spalacz, witaminy
jesli zastosujecie sie do tego co napisalem to gwarantuje wam ze po 4 tygodniach nie poznacie sie w lustrze- ja startowalem z 20% bf w tej chwili smialo moge reklamowac gacie dla CK
pozdrawiam


Zmieniony przez - tommy098 w dniu 2009-07-03 14:50:28
2

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

b.prosta dieta prosze o opinie

Następny temat

mięso z robakami

WHEY premium