SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

omnitrope

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
ile oxy bierzesz i jaka?

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20451
Oxe leciałem pmp polecam naprawdę robi robotę 60mg dziennie jadłem,a teraz leci oxa TPG 100mg dziennie działanie porównywalne do pmp czyli metka,ani winko tam nie siedzi po mecie puchnę od razu nawet jak węgle jem to puchnę 5 kg w ciągu tygodnia ogólnie unikam węgli do minimum,a na stanozolol stawy od razu mi reagują miałem zapalenie stawów ogólnie lecę cały czas preparaty typu cissus na stawy,bo bym nie mógł ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
dobra rzecz, przyjął bym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
wynik konretny , wie wiem o co w tych wynikach chodzi , rowek bil nie po terminie i mial 11ng , inny po strongu m, a25 a jeszcze jeden 6 , tajfun a masz jakiegos pewnego chinczyka pod reka zeby zbadac ? jestem ciekaw czy to poprostu ty jestes tak podatny an syntetyka , ja mam genotropin 100% pewniaka moze sam sie skusze na badanie gh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20451
Jak mi się skończy omni będę wbijał STRONGTROPIN lub jintropin zbadam i wrzucę wyniki,ale to gdzieś za miesiąc dopiero,a myślę,że dobrze mi organizm przyswaja syntetyka

Zmieniony przez - tajfun305 w dniu 2013-03-07 20:54:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
tez mi sie tak wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 639
Omnitrope 5mg, 1.5ml. Chce brac 3ui, jak mam przeliczyc, albo, jak ustawic na Penie, zeby bylo dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

methandienone vip

Następny temat

Metka Global Labs + Propionate

WHEY premium