SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

omka po raz setny oraz prolka.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Siamano Mam 18 lat kupiłem omandren proviron i dekę chcę się wyrzebić kumpel mi powiedział żeby dokupić winstrol czy potrzebny jest odblok bo mam w domu tribulus czy wystarczy.
bo mi szkoda kasy.

TERAZ NA SERIO.

Panowie czy ostanio ktoś bił omkę od dila działającą.
szukam jakiegoś miksa i ciekawi mnie prawdopodobieństwo na czarnym rynku trafienia dobrej mam zamiar kupić pudełko zrobic fronta i za pięc dni iść na badania,dobrą omkę sie poczuję od razu ostatnio biłem pakola działał ale bez rewelacji chociaż jak teraz kwestia jak bedzie tam jakiś słaby enan tez może być zonk.
Jedno pudełko weznę na próbę jak coś to zdam relację.
Ciekawy też jestem prolki kto buił ostatnio nie z apteki proszę o opinię testujących anie słyszących od kogoś.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 223 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22220
Ja mam przykład kolegi co sam kupowal w aptece lecial 500 ew i nagle sie urwalo i wzial od dila i jedyny skutek prolo od dila to bol urywajacy dupe. U nas sie utarlo ze prolo od dila jak boli strzal to nie dziala ale ile w tym prawdy sam ocen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
ja biłem prolo bolało nawet do 2-3 dni po shocie a towar działał więc ferowanie wyroków po ból/brak nie jest miarodajne najpewniej przybić i iść na badania u mnie w 3-4 tyg 200mg e4d wynik < 1500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
ja mam prolkę od dila nie bolącą tylko pomieszałem z galą i sam nie wiem czy działa z enanem raczej nie mam kłopotów , gorzej z miksem dlatego ja wychodzę założenia że 100% czarnego rynku omki nie moze być lewe, chociaż wielu znajomych mniej ambitnych kupowało tak kupuje, bo do nich apteka musi działać ale z ich argumentami nawet nie dyskutuje bo brak kopa czy libido tłumaczą że biorą małe dawki , albo że dobrze jedzą czyli efekt placebo lub zaniżony prop może tam siedzieć.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29293
ja byłem zadowolony z prolki od dila. tzn z efektów i nie bolały szoty wcale ale miałem straszne jazdy nocą po 5 tyg. nie mogłem spać i dziwnie sie czułem. jestem miesiąc po cyklu i wszystko wróciło do normy

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29293
no i jeszcze kłaki:) i syfów troche na plecach

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11160
omka od dila dziala seria 008011 pewniak 004071 tez dziala prolo nie podrabia sie wcale wiec jak ktos chce to prolo pewniejsze jak komuś omka nie działa po 4 tyg to niech pisze mi na gg jaka to seria :D jak nie bedzie dobrej omki to kupuje prolo po prolo male przyrosty po omce o 1/3 większe

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11160
omka działa na 100% prole jeszcze bardziej omki mialem 08 2013 04 2013 prolo 05 2013 04 2012 i pare innych omke stawiam na serie 008011

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
moja sugestia - kup cypio i propa i zrob sobie swojego miksa. oba te produkty mozna dostac w dobrej jakosci z ug labow.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11160
a czy bedzie lepiej prolka działa omen też nie ma na co narzekać :D
hudzina w dobrej jakości under to under nie wywróżysz co w środku siedzi

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
to ja ci opowiem przypowiesc o rosnacych jajach.

zacznijmy od tego, ze jestem ogromnym fanem omki, nigdy sie na niej nie zawiodlem, uwielbialem ja, nawet jak inni narzekali na zmule, to myslalem, ze cos im sie popieprzylo, slabe zarcie, itp.

potem byla muka z komunikatem jelfy.

a potem byly rosnace jaja. zawsze bije roznorakie testy, mieszam cyp, z propem, z omka, z innymi, ale postanowilem pokluc sama omke. po 2 tygodniach zaczalem szczuplec, woda zaczela calkiem schodzic - fajnie, pomyslalem, akurat chcialem podredukowac troszke. ale jak zaczela mi szczuplec szyja (a kto mnie widzial, to wie ze szyje mam zgola nieszczupla), to juz wiedzialem, ze cos nie tak - mimo wszystko zbagatelizowalem to. dolozylem kolejna ampe omki i ogien. ale po miesiacu zaczely mnie bolec jaja - taki bol, ktory sie pojawia jak wchodzisz na cykl... albo z niego schodzisz, jak jaja sie wylaczaja... albo wlaczaja. no i jaja zaczely rosnac.
i wtedy juz wiedzialem, ze cos jest nie tak na powaznie. na poczatku sie przestraszylem, ze jakis rak czy cos, ale szybko zmienilem towar na znajomego mi cypa i w tydzien szyja byla w normalnym rozmiarze, jaja przestaly bolec (i rosnac), a ja czulem sie znacznie lepiej. w omce po prostu bylo tak malo tescia, ze moj organizm (po kilku latach nonstop na testo), zaczal sam sie odblokowywac, jaja zaczely same sie budzic!

z jednej strony super - znaczy jak odstawie towar, to moze uda sie wrocic do normalnosci.
z drugiej - straszna muka, kolego. koniec z kochana omka dla mnie. bije ug, na ktorym sie nie przejechalem nigdy i jestem zadowolony.

dlatego tez wole wyprobowane cypio, niz "apteczna" omke.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy tesc+ wino

Następny temat

Hcg dawkowanie

WHEY premium