SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

omka cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj metę albo propa solo. Nie łącz środków na pierwszy raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2348
co bedzie lepsze na mase?
i ile bede tego potrzebowal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 926
a ja tak czytam i czytam.... i widze tu same brednie WSZYSTKO ZALEŻY OD ORGANIZMU u nas na siłce 3 kumpli wzieło na 1 raz deke mete i propa przez 6 tygodni poszło im po 8 kg i zostało potem micha i jeszcze dalsze przyrosty piszac dalej nastepny przyklad powrót po przerwie od razu anapolon (paczka) 25 omy i prima poszło mu 17 kg zostało 12 i trzyma sie juz pół roku np. gość wogóle nie cwiczył !! zaczoł chodzić ważył 66 kg !! cykl 400 mety trenbolon i testosteron nie wiem naet jaki po 2 miesiacach 97 kg czystego mięsnia zostało 94 kg ! (wali mnie to ze ma sito z organizmu) większośc tutaj jest zakompleksiona bo pamietają pewnie czasy jak mieli po 15 lat ładmowli omnadren albo teścia i po cyklu pili ćpali a o odbloku nie wspomne dawniej k*********była meta i oma i jakoś starzy wyjadacze mam na mysli teraz( po 40 lat) nie narzekali a teraz wielcy filozofowie a przeszli po 6 cykli a waża 93 kg - JAK UWAŻASZ ZE OMA DOBRZE CI ZROBI TO JĄ WEŹ DO TEGO CYNK MIN. 80MG DZIENNIE ZMA + PO CYKLU CLOMID I NP. E-BOL I W **** BIAŁKA -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 246 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5256
lukiqazwsx za***iste masz podejscie!hahaha nie wiem czy płakac czy smiać się!Pomyśl co się dzieje z organizmem takiego suchara jak za*******i taką mieszankę!Moje motto to powoli a rzetelnie a nie szybko i bez głowy aby tylko być wielkim!Dal mnie to Ty i reszta Twoich kumpli możecie bić i tony saa.Mnie to nie interesuje!Ale każdy kto ma troche wiedzy będzie to negował!
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699715
lukiqazwsx uwierz tacy goście długo w tym sporcie nie zagrzeją miejsca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 926
zgadzam sie z wami w 100 % ze za pare lat tak z nimi beda troche mnie źle zrozumieliscie chodzi o to ze ktoś pisze ze chce wziasc omke a tu zaraz prawia mu filozoie jak by napisał ze ze co mu doradzić to rozumie ale gosc ma ome to nich mu doradza jak to wziasc tyraja mu beret ze wszystko spadnie itp, przeciez nie o to chodzi na tym forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po to zakładał temat żeby mu doradzić i właśnie to się tutaj robi. Co to za rada jak by mu kazali brać omkę na pierwszy raz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2348
szanuje wasze zdania, ale dojdzmy do konkretu..
wzialbym omke jakby dalo rade utrzymac spadki , z tego co piszecie to nie darady...
dlatego ile mam wziasc tej mety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8316
A jaką masz mete albo do jakiej masz dostęp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2348
mety mam ruskiej tylko z 60 tabsow tak jak pisalem..
dostep mam do kazdej , clomid mam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prohorm pytanie ?

Następny temat

metanabol

WHEY premium