SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oliwa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Wiekszosc tluszczow jest podatna na swiatlo i tlen, dlatego butelki z wiekszosci przypadkow sa ciemne.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 63 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 634
A jeszcze co sądzicie o maśle klarowanym ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Polecam Ci kupno oliw z Almy, może cena nie sprzyjająca, ale masz pewność że pochodzą z pewnego źródła i faktycznie oliwa widziała oliwę, a nie tylko podwarszawskie garaże.

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Alya
A jeszcze co sądzicie o maśle klarowanym ? :P


Do smazenia bardzo dobre.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A smalec jest w białym opakowaniu, świadczy to o.... ;) no i 12 m-cy przydatności do spożycia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 63 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 634
Almy u mnie nie ma w mieście niestety. Coż na chwilę obecną zakupiłam oliwę z oliwek tak jak polecaliście extra virgin i zamierzam jeszcze wybrac się do sklepu ze zdrową żywnością i pokusić się na te kokosowe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Alma to była luźna propozycja, w innych sklepach również znajdziesz dobre oliwy, jak będziesz w sklepie ze zdrową żywnością pytaj się czy nie mają tej "prawdziwej" oliwy z oliwek :) dobre produkty są z małych rodzinnych gospodarstw, gdzie stopień mechanizacji nie jest jeszcze na tyle rozwinięty jak w tych większych.

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449


Tania (11zł 0,5l) dobra, Włoska, Oliwa :)

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 63 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 634
O rzeczywiście tania :) Dzięki za propozycje będę testować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Wyglada fajnie. Na pewno z pierwszego tloczenia?

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tłuszczu z masą?

Następny temat

redukcja pytanie

WHEY premium