SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oleje

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 227
w dietach tutaj zawartych zawsze występuje oliwa z oliwek, czy argumentujecie jej obecność? wyższość nad innymi olejami?
poniżej podaję zawartość tłuszczów nienasyconych w wybranych olejach:
olej rzepakowy 100g tłuszcze, w tym 88,3 nienasyconych
olej słonecznikowy 100g tłuszczy, w tym 84,5 nienasyconych
oliwa z oliwek 99,6g tłuszczy, w tym 80,7 nienasyconych
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
Wlasnie nie wiem skad sie wziela ta "moda" na oliwe z oliwek - wazniejsze sa kwasy tluszczowe wielonienasycone a te mamy w innych olejach roslinnych. Dodatkowo stosunek kwasow omega-3 do omega-6 w diecie powinien wynosic od 1:1 do 4:1 (na korzysc omega-3). Wiec tluszcze wielonienasycone powinny byc dostarczane nie tylko z olejow ale rowniez (a moze glownie) z ryb morskich oraz oleju lnianego (dlaczego - mozna sprawdzic w tabeli do ktorej link podal Pepo)

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 227
olej rzepakowy 6g nasyconych, 58g jednonienasyconych, 26g omega-6, 10g omega-3
oliwa z oliwek
14g nasyconych, 77g jednonienasyconych, 8g omega-6, 1g omega-3
proszę ownioski z powyższego bo się na tłuszczach nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
wniosek juz Ci podalem - najlepszy bedzie olej lniany i tluste ryby morskie oraz inne oleje (np te co Ty podales) stosowane zamiennie - podstawa to roznorodnosc



Zmieniony przez - Sachem w dniu 2004-07-16 13:08:57

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
olej rzepakowy podobno zawiera jakies zwiaski tylko juz nie pamietam jakie ale szkodliwe najlepiej dostarczaj różnych tłuszcz roślinnych najlepiej z pierwszego tłoczenia oraz jedz tłuste rybki i wyjdziesz na tym najlepiej

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
dodam jeszcze ze wazne jest spozywanie olei roslinnych w postaci surowej

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 227
dzięki - możemy zakończyć temat
pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 287 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4189
W postaci surowej czyli tłoczone na zimno. Ja polecam na zmiańe olej niskolinolenowy i wysoko na zmianę w ciągu dnia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co o tym sądzicie?

Następny temat

moje snaidanko

WHEY premium