SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

okolo7miechow na silce:)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1397


no i lapka..

SOM UN EQUIP !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1397
Wiem,ze przez te 7miechow moglem zrobic wiecej,ale mialem STRASZNIE DUZO przerw po 2-3dni...teraz do wakacji postaram sie nie opuscic zadnego treningu..

SOM UN EQUIP !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2527
Juz nie narzekaj ;D Jak na 7 miesiecy to za***iscie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1397
Zawsze moglo byc troche lepiej...ano idieta kuluje hehe

SOM UN EQUIP !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 396 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2808
7miechow, bez diety to masz super genetyke albo siana Ci nie szkoda na saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
sa pomysl zanim cos napiszesz.Jakby szamal Sa to by tak chudo nie wygldal!

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale wy jesteście kuźwa inteligentni, myślicie że jak ktoś weźmie koksy to od razu jest wielki i masywny?

co do tematu bardzo dobrze jak na 7 miesięcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1397
Sory,ale szkoda mi tych ludzi,ktorzy mysla,ze wszyscy jada na koksach!!!Cw.ile moge..Bralem cm3..i nie powiedzialem,ze nie mam diety,tylko,ze kuleje...ato znaczy,ze jest tylko nie jest super...inie zawsze mam czas jesc wsyzstko tak jak trzeba..

SOM UN EQUIP !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 702 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5295
masz fotki jak zaczynales?bo az trudno uwierzyc ze zrobiles to tylko w 7 miechow pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2996
proste: szczupły facet ma łatwiejszą możliwość wyszczególnienia mięśni przy mniejszych wymiarach ;) Coś na zasadzie rzeźbuchy ;p

Poćwiczył, zjadł cm3, spuchł i jest ok ;)

http://www.probusbhp.pl/ Usługi BHP godne Polecenia~!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fotki z Flexem i innymi....

Następny temat

Sir - forma wiosenna

forma lato