SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oj boli!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jeszcze w kwestii żelatyny. tej co mi pomogła (1/2 łyżeczki na 250 ml wody (szklanka) x 2 razy dziennie to chyba nie jest szkodliwe) w domu na mnie nakrzyczeli, że piję jakieś specyfiki, a i jeszcze, że ta żelatyna może być od jakiejś szalonej krowy... jakby ktoś wiedział czy to przypadkiem nie ma jakiegoś wpływu na żołądek czy watrobę to byłabym wdzięczna. najwyżej się wścieknę albo wyrosną mi rogi...
uf! sport to ciężka orka.

pozdrowienia
maga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
:) Nie ma negatywnego wplywu. Powiedz rodzicom zeby unikali galaretrek bo zelatyna to ich glowny skladnik. Istotnie jesli kupilas zelatyne wolowa to zagrozenie BSE jest mozliwe ale nie masz sie co przejmowac, w 70% jogurtow taka wlasnie wystepuje wiec jesli zagrozenie jest realne to i tak wszyscy juz jestesmy Jesli jednak chcesz poczuc sie lepiej kup zelatyne wieprzowa.

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a może pomasować ?



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali niepotrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


pozdrowienia
maga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 130 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3893
Jestem specjalistą od bólu kolanek. Już nie pamiętam jak to jest kiedy kolana nie bolą. Zalecam masaż. Zopatrz się w oliwkę dla dzieci i jedź jak następuje:
GŁASKANIE - wykonujemy po rzepce, a następnie jedną rękę przesuwamy na stronę boczną, a drugą na stronę przyśrodkową stawu.
ROZCIERANIE RZEPKI - kciukami wykonujeny rozcieranie w formie ruchów okrężnych przez środek rzepki w górę. Z górnego brzegu rzepki kierujemy na boki i dół, do punktu wyjścia.
ROZCIERANIE STRON BOCZNYCH STAWU KOLANOWEGO - w formie ruchów okrężnych opuszkami palców obu rąk, równocześnie po obu stronach stawu kolanowego.

Osobiście każdą technikę wykonuję przez ok 2 min, co daje na jedno kolano 8 min. Łącznie to będzie aż 16 min ale opłaca się. Zwykle wykonuję taki zabieg po treningu.
Jest to przykład masażu profesjonalnego, przejżałem jeszcze inne techniki ale w przypadku kolana zawsze wygląda to tak samo.
Życzę powrotu do zdrowia.

H C H T X C czyli

Hard Core
Hard Tail
Cross Country

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no, no! jestem pod wrażeniem fachowości , kolanko wprawdzie juz nie boli, ale przyda sie na kolejny (tfu tfu tfu i odpukać!) raz.
dostajesz soga!
dzięki serdeczne!!!

pozdrowienia
maga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
też biegam, kiedyś naderwałem wiązadła krzyżowe.Jak mnie zaczyna boleć to zawsze używam takiej maści do masażu nazywa się to Arcalen śmierdzi ale mam wyciąg z arniki i jest skuteczna. jak to nie działa to łykam dwie tabeletki diclofenacu(niestety na receptę) i smaruje kolano maścią która się nazywa viprosol, jeszcze się nie zdażyło żeby mi nie pomogło. Pozdrawiam

Lojalność Szacunek Zaufanie

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki, dzięki wszystko zapisałam . sog 4 U.
dziś jest jakby gorzej , ale się nie daję.

pozdrowienia
maga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
no normalnie mój pierwszy na tym forum, aż mi się łezka ze wzruszenia zakręciła :P. Dzięki.

Lojalność Szacunek Zaufanie

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6960
Ja tez skorzystalem z porad, bo dreczy mnie podobny problem . Wszystkim dziekuje! Sogow nie daje, bo nie potrafie . Pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sadzicie o galaretkach ?!?!?!?!

Następny temat

Drozdze

WHEY premium