SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odzywki na mase.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Nie wiadomo jakie masz zapotrzebowanie-ułóż dietę w dziale odżywianie, wtedy będziesz wszystko wiedział-na razie stosuj gainera po treningu, i do słabszych posiłkow-w celu podbicia kalorii, nie za duże porcje.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 742
A cykl ile ma trwac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Na tym się nie robi cykli-poczytaj tematy podwieszone tutaj i w dziale odżywianie.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 742
Aha. Jeszcze jedno male pytanie, czesto mi sie zdarza ze nie biore jedzenia do szkoly, to moglbym sobie przygotowac ten mutant mass i wypic w szkole jako moje jeedzenia w szkole?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Tak. Ale lepiej bierz jedzenie.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 61
witam.trenuję juz ponad 5 miesięcy i mam odrzywki które zazywam od miesiąc i własnie sie mi skączyły a były to l-glutamine i creatynę zazywałem je przez miesiąc i chciałbym się dowiedzieć po jakim czasie będzie widoczny efekt?? jak na razie nic nie widać ani na masie nie przybrałem:/ czy mam jeszcze zazywać za miesiąc?? miałem tego troche mało 400 kap creatyny i 300 kap l-glutamine:) proszę o pomoc i porady co dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Zacznij od ułożenia diety-której na pewno nie masz.

[][][]--140kg--[][][]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dluzszy cyklon

Następny temat

Porada

WHEY premium