SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok po propie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 931

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

92

Wzrost

177,5

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

108

Obwód uda

59

Obwód talii

86

Staż na siłowni

10(sporty alki)

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

brak zbilansowanej diety

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Opisz swój plan treningowy

4-5x/7 (crossfit,boks,mma)

Cel cyklu

rzeźba

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

0

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

zbita

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 973
(Sorry ze jeszcze raz ale nie mogłem edytować)
Biorę teścia Bioniche 150mg co 2 dzień strzał 1ml. Kuracja 8tyg(30 strzałów). Do tego wiadomo białko wegle zma. Zastanawiam sie nad spalaczem??? 2 miesiące temu brałem clenbusterin. Trenuje obecnie crossa i boks, staż treningowy to 10 lat z przerwami ale jest to mój pierwszy cykl. Pytanie moje brzmi jak najlepiej się odblokować, jestem w połowie cyklu. Zależy mi na czasie ponieważ ostatni strzał wypada mi 23 lipca a 5 sierpnia jadę na wakacje, wiem że w za późno wszedłem na kuracje. Będę miał 2 tyg na odblok. Proponowali mi 10tys jednostek HCG + clomid opakowanie. Pierwszy strzał 2500 jednostek 2 dni po ostatnim teściu i tak co 2 dzien( 4 strzały) i do tego co dziennie clomid?? Czy możecie polecić jakiś inny lepszy sposób? Wiadomo ,ze na wakacjach będę pił i się bawił po to one są.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 973
Ok tak zrobię. Dzięki
Jeszcze jedno co na spadki? Nie za bardzo chce mono brać bo zalewa woda trenuje sporty walki i zależało by mi bardziej na spadku wagi. Oraz przypominam że 5jade na wakacje. Wiec z treningiem oraz abstynencja może być ciężko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ankieta dzialu...no nie wiem czy po to one sa,ja na wakacjaxhnie pije...nie mogles edytowac bo ktos sie wypowiedzial i bylo dalej pisac i wkleic ankiete ird


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2016-06-29 19:12:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 973
Ankietę wypełnilem i kontynuować będę temat tutaj aby nie zasmiecać jeszcze bardziej forum
wracając do tematu jak najlepiej się odblokować oraz czy hcg można brać razem z clomidem? ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
nie
3 dni po propie zaczynasz hcg 2500 co 3 dni
jak skończysz hcg czekasz 3 dni i dopiero zaczynasz clomid po 1 tabletce 50 mg na noc

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 973
Całe pudełko clomidem? 10k jednostek starczy hcg? Czy tamoksifen również brać jeżeli tak to jak czy obserwować? Na coś powinienem jeszcze zwrócić uwagę ewentualnie wziąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
najlepiej to dwa tyg przed koncem cyklu zrób badania
estradiol
prolaktyna
progesteron

wklej tutaj wyniki , wtedy dobierzemy wszystko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Ellesmere
Całe pudełko clomidem? 10k jednostek starczy hcg? Czy tamoksifen również brać jeżeli tak to jak czy obserwować? Na coś powinienem jeszcze zwrócić uwagę ewentualnie wziąć?



1-20 CLOMID 1tabletka 50mg
1-20 NOLVA 20mg 1 tabletka.
20-30 Nolva 1/2tabletka 10mg +1 tabletka provironu.

Nolve łykasz z clomidem przed snem.

HCG jw przedmówca może tak być, jeszcze jedno wczasie bicia hcg zaczynasz kreatynę mono, przez 10-12 tygodni, możesz dodać bcca i glutaminę i wit C na kortyzol na sermach.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 973
Nie zdążyłem zrobić badań. Wyszło mi 27strzalow. Dziś był ostatni. Planuje bić co 2dzien1000 UJ hcg i po ostatnim strzale !tab letkę na noc chomikuj 1-24.
OK?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Masz wyżej rozpisane HCG + clomid + nolva. Co Ty nowego tutaj tworzysz

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 973
Bardzo merytoryczna odpowiedz juz wiem skąd ksywa. Czytałem że lepiej nie dobić niż przebić tak samo gdzieś łodzianin pisałeś ze to stara szkoła a nowa to 500co dziennie lub 1000 co 2. Był to krótki prosty i pierwszy cykl stąd moje pytania i obawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
daj większą dawkę hcg , jądra potrzebują bodźca a nie smyrania
2500 co 3 dni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop Solo pytania

Następny temat

t3

WHEY premium