SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok po +7 miesiącach ON %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
B już opisał ten odblok, zresztą nawet chyba go wrzucałem na forum. Na mnie zadziałało b. pozytywnie od lutego jestem off, na masie od końca cyklu poszedłem 1kg do przodu bf podskoczył niestety, ale to też wina diety której nie pilnuję i raczej się obżeram siła nie spadła ani kilograma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
no i gitara

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
jak muzyk. podobne wrazenie odnioslem czytajac ten temat.

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
jezeli cykl byl dlugi, a byl, jezeli dawki koncowe byly tak jak b50 wspomnial kolo 500mg week to nie ma bata w krwiobiegu jest masa metabolitow, supresywnych, moim zdaniem ten plan nie ma uzasadnien fizjologicznych, owszem samopoczucie bedzie bombowe ale odblokowanie nie bedzie przebiegalo tak jak powinno, efekt koncowy bedzie bo bedzie ale bedzie pozniej niz moglby byc

ja po takich cyklach schodzilbym i odblokowywal sie inaczej

najpierw niskie dawki propa, najlepiej ogolnie taper dawek z ostatniej fazy cyklu, dopiero pozniej hcg i dopiero po hcg sermy, taka kolejnosc ma uzasadnienie, ta podana tutaj jak na razie nie ma zadnego dla mnie poza dobrym samopoczuciem ale co sie dziwic jak sie wali wszystko na raz to na pewno samopoczucie jest bombowe ale odblokowanie ukladu przy tej metodzie bedzie przesuniete o ten czas podczas ktorego bijemy propa i hcg

imo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 436 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8779
Elite czytalem o tej metodzie na zachodnich bordach. Polecaja ja przy cyklach dluzszych niz 9-10tyg i gdzie bylo ponad 1g saa/week. Najpierw HCG pozniej sermy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
B5o zapewne liczba dwucyfrowa już jest
tylko że wcześniej nie było dostępu do neta i można było tylko walić tak jak koledzy podpowiadają
moje pierwsze cykle do dawki 5 mg metki ed
odblok to był jakiś kosmos nikt nawet o tym nie słyszał ,jedynie potem stosowało się samo hcg i każdy myślał że wystarczy i jest gites ,dopiero jak człowiek chodził nie do***any po cyklu to dawało do myślenia
parę lat wstecz gdy miałem problemy z dojściem do normalności i robiłem dłuższą przerwę od SAA
po badaniach które robiłem okazało się że mój poziom tescia pomimo że cykl skończyłem ponad półroku wcześniej był na poziomie dziadka 80-cioletniego zacząłem odwiedzać specjalistów chodzi tutaj o lekarzy andrologów i endokrynologów jak wiadomo 90 % z nich ma ****a nie wiedzę czystą teoretyczną i nic więcej ,ale znalazłem w końcu osobę która robiła doktorat z tego tematu i miała również doświadczenie praktyczne w tym temacie człowiek naprawdę był kumaty wtedy człowiek dopiero zrozumiał jak ważne jest odblokowanie i słuchanie własnego organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
elite widzialem twoje foty dziecko jedz cos bo teoria to nie wszystko w 80% sie nie spradza w praktyce bo nie przewidzisz jak twoj organizm wylapie srodki i substancje

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2008-04-11 19:14:24

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2008-04-11 19:14:53

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 901
Dzieci neostrady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
nie chce z nikim miec na pienku, ani wchodzic na wojenna sciezke ale moim zdaniem wielkosc łapy nie jest wyznacznikiem wiedzy. ani tez ilosc wbitych i zjedzonych srodkow...

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
nie skumales dobrze piszesz uwe np flex co z tego ze ponad 10 lat koksuje
pewnie dzieki praktyce nauczyl sie na bledach i robi teraz postepy
uwe wiesz moze co to jest
odblok
pulsacyjny ,punktowy ,zmienny ,ladujacy?
pewnie nie widzisz to z teori ludzie nie wzieli tego ktos to opracaowal metoda prob i bledow :)

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2008-04-11 19:39:35

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2008-04-11 19:40:15

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2008-04-11 19:42:31

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl a nadciscnienie tetnicze

Następny temat

ktora deka i ktory boldek dobry obecnie

WHEY premium