SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok na ari

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2439

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

93

Wzrost

172

Obwód ramienia

46

Obwód klatki

126

Obwód uda

68

Obwód talii

78

Staż na siłowni

10 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

300 b 550w 100t

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

enan, meta, wino, prop, bold

Opisz swój plan treningowy

5x w tygodniu

Cel cyklu

masa

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

9%

Stan zdrowia

chudniecia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

bdd

PPM (podstawowa przemiana materii)

nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6525
Witam. Jestem po zakonczonym cyklu na 1-12 enan 500mg i meta 1-4 50mg i 8-12 50mg. Enan, który bralem byl najprawdopodobniej wyj**ką z zanizonym stezeniem bo slabo go czulem. Z kolei meta byla bardzo dobra. Mogę zrobić odblok arimidexem 1mg e2d? Czuje, że jestem troche zblokowany, troche slabsze i rzadsze erekcje. Teraz nie wiem czy inwestować w hcg czy brać ari. Czy sam arimidex załatwi sprawe? Chcę brac 0,5mg e2d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
tak- ale podawany z nolvą to ok
exemestene tak , ari jak dla mnie nie- ze względu właśnie na wspomniany profil lipidowy który rujnuje (exe nie) oraz możliwość efektu odbicia estro po odstawieniu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
a w jaki sposób ma cię ari odblokować ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Ari to inhibitor aromatazy, czyli ogranicza konwersję testosteronu do estrogenu ale w żaden sposób nie pobudza organizmu do produkcji własnego.
Najlepiej zrób badania, bo bazowanie na odczuciach może być mocno mylące. Zbadaj testa całkowitego, estro, prolaktynę oraz LH i FSH. Wtedy będziesz dokładnie wiedział na ile jesteś zablokowany.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6525
Ok czyli hcg. Gdzieś czytalem, że ari lepiej odblokowuje niż clomid i nolva, ale skoro piszecie, że nie to pewnie macie rację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
HCG i clom. Ale skoro piszesz, że test mógł być lipny to jednak zrób najpierw badania.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
kiedy była ostatnia iniekcja?
szkoda ci było wydac 30 złoty w trakcie cyklu i sprawdzić poziom testa??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
Skoro na odblok poleca sie mix clomidu z tamoxem to zamiast tamoxa nie moze byc inny AI np. ari? Jesli tak to dlaczego? Samym tamoxem lub samym clomidem tez mozna sie odblokowac, wiele osob uwaza i co jest potwierdzone badaniami, ze tamox nawet lepiej odblokowuje po cyklu niz clomid. Dlaczego wiec inne AI poza tamoxem nie moga leciec na odbloku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
bo zupełnie inaczej działają

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
Chodzi o to, ze tamox blokuje estro a ari obniza? Czy o cos innego? Moglbys to jakos dokladniej wytlumaczyc? Nigdy sie nad tym nie zastanawialem, teraz widze jednak. ze nie wiem ocb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
przeczytaj ulotkę z clomidu i nolvy i przeczytaj z armidexu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
Chodzi o to, ze arimidex- cytuje:

"nie wykazuje aktywności progestagenowej, estrogenowej i androgenowej" ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oxandrolon

Następny temat

turanabol phenom pharmacy opinie

WHEY premium