SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok clomid

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 265
witam wiem ze jest miliony takich tematow ale w kazdym pisza co innego chcialbym wiedziec jak jest z odblokiem po 100 tabsow mety balkana , zostalo mi jeszcze 30 tabsow , meta w miare mnie porobila ale mam nadzieje ze jeszcze cos pojdzie.i teraz pytanie czy odblok lyknac po ostatniej tabsie mety czy 8 godzin po czy na nastepny dzien ? i Ile tych tabsow zjesc bo jedni mowia ze wystarczy 5 tabletek inni ze cale opakowanie.

Zmieniony przez - omohomo w dniu 2011-06-23 17:24:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Widze, że się tym przejmujesz takze proponuje zjeść 10-12 tabsów, codziennie po jednej. Clomid mozesz rozpoczac gdy rano łykasz ost. tabs mety to juz wieczorem przed snem połknij pierwsza tabse clomidu.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 265
np jutro o 8 rano ost tab mety to tak kolo 20.00 pierwsza tabletke klomidu i tak przez 10 dni po 1 klomidzie o tej samej porze dobrze zrozumialem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
tak ty dobrze rozumiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1808
nie bede robil kolejnego tematu wiec pytam tutaj, jestem po 200 mety jelfa, wczoraj wieczorem zabrale ostatnia tab. rano wjechal clomid, kiedy nastepna tak zebym mogl brac przed snem? moge dzisiaj nastepna? mam 24szt, pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ktory spalcz wrzucic po winie?

Następny temat

szybkie pytanie - poziom teścia po nieprzespanej nocy

WHEY premium