SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

od flaka do bohatera

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
jezozwierz

czy regularnie miesiączkujesz: nie



mogłabyś o tym coś więcej napisać? czy nigdy nie miesiączkowałaś regularnie, czy się Tobie cykl rozregulował po jakimś wydarzeniu, po diecie, czy ograniczałaś tłuszcze, ćwiczyłaś intensywnie? u Nas kobiet problem z nieregularnym miesiączkowaniem oznacza, że nie jeseśmy całkiem zdrowe, organizm sprytna bestia wyłącza zdolności reprodukcyjne jak tylko coś niekorzystnaego w organizmie się dzieje, bo przecież ten nasz mądry organizm nie chcę dodatkowego obciążenia w postaci ciąży jakby tej ciąży nie mógł utrzymać... miesiączka taka samoistna u kobiet regularna jest oznaką względnej równowagi organizmu(oczywiście to uogólnienie), a jej brak lub rozregulowanie z pewnością jest czymś uwarunkowany...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 629
w summie to juz od dawna nie miesiaczkuje regularnie i moj nokres ; w wieku 17 lat poszlam do lekarza, wynalazl mi drobnotorbiekowatosc jjnikow, przypisal mi hirmony ale po nich strsznie przytylam wiec odstawilam, potem zmieniono mi na 2, odstwilam po 2 latach bo nie uwazam ze hormony dla tak mlodej osoby sa zdorwe pozatym torbiele zniknely, miesiaczkowalam reg, a potem okazalo sie z mam raka, strasznie sie streowalam, bywalo tak ze przez 3 dni nie jadlam - zreszta nie moglam jesc chcoiz chciaam organizm sam pokarm odrzucal, a teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 629
nie dokonczylam i nie chcacy wyslalam, poczatek : w summie to juz od dawna nie miesiaczkuje regularnie i moj okres trwa ok 3 dni i jest bardzo skapy le po badaniach wyszlo ze tak moj natrua. Teraz juz miesiaczkuje ale nie mam rownych cykli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
masz możliwość edytowania posta przecież - zanim Ci ktoś odpowie możesz dopisywać i poprawiać klikając w karteczkę z ołówkiem nad postem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 629
rzeczywsicie, dzieki - przepraszam za zasmiecianie, sama tego nie lubie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Przeszłaś swoje Mała, współczuje... Ale czy przy okazji zrobiono Ci pełen zakres badań hormonalnych i na tej podstawie stwierdzono, że taka Twoja uroda, czy stwierdzenie padło na podstawie usg, jak to często u ginekologów bywa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 629
miałam robione usg i badania hormonalne i na tej podstawie tak wyszlo. Ale to ze nie mam jeszcze regul. cyklów nie oznacza ze nie moge podjac aktywnosci fizycznej ?

Zmieniony przez - jezozwierz w dniu 2013-04-03 11:23:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
cykl do aktywności nie ma nic do rzeczy. Nieregularnie tzn jak, raz jest raz nei ma, czy generalnie dłuższe, krótsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 629
jest , ale niereguralne i skąpe (z ta skaposcia bylo tak ze u mnie jest to normalne, dlatego poszlam wtedy do lekarza bo nie wiedzialam czemu tak malo miesiaczkuje) raz mam co 26 dni raz co 29 raz co 35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 629
dzis ide na silownie : wg zalecen godz. przed moge zjesc rybe , ryz plus sos? Czy lepiej kurczak plus ryz, od razu po treningu banan, i po powrocie do domu ryz,kura/ryba/wolowina , warzywa?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anitka - początek długiej drogi do wymarzonej sylwetki ;-)

Następny temat

Ergometr wioślarski - małe, co i jak.

WHEY premium