SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odżywki "zamiast" posiłków

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 186
10kg gainera 1 ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1047
Naszło mnie coś jeszcze.Czy ty wogule cwiczysz ? Bo piszesz że nie masz na nic czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 196
no ćwicze ćwicze :) cały czas. Powtarzam po raz kolelejny że probleme nie jest brak czasu tylko (ale poniekąd też) tylko brak apetytu?chęci? nie potrafie sie zmusić...

feel the power of horsepower

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1047
A jesteś w stanie zmusic się na wypicie odżywki ? Ni chodzi o to ze się czepiam,ale taka odżywka to wkońcu też jest zapychający posiłek po którym będziesz miał pełny żołądek.Nie lubisz dużo jeśc czy nie jesteś w stanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 196
do picia odżywki to nie ma problemu bo to jest "zapychający" napój. Problem dokładnie jest taki ze jakby nie mam smaka i mam przez pół dnia taki nastrój ranny ze zjedzenei 1 bółki mi zajmuje 15 minut :) a odżywke to sie łyknie znaczenie szybciej.

feel the power of horsepower

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1047
Ciężki przypadek z Tobą.Ale w końcu każdy ma własne upodobania i nie powinieneś się zmuszac jeśli nie możesz.Myślę że odżywka napewno nie zaszkodzi w szkole jeżeli oprócz tego jadasz też normalne posiłki Niestety nie pomogę Ci jak brac odżywki bo sam nigdy nie piłem takich specyfików,wolę normalne jedzonko,choc szykuję się na kupno białka z ostrowi bo mam powoli dośc chudego twarogu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 196
ok, dzienki za pomoc

feel the power of horsepower

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 196
PS.
Juz prawie zdecydowalem sie na odywke OXY-GEN Polskie WPC 65% ale odpada bo to niby syf po tym jak poszukałem i poczytałem troche na forum.
Ze wzglęgu na to że mało jest odzywek 60%białka na 40%weglowodanów znalazłem produkt SciTec Mass gdzie pisze ze mozna go zmieszac z innymi odzywaki tworząc własny suplement diety.

link: http://www.kulturystyka.sklep.pl

"...Mass to odżywka dla osób pragnących wybudować mięśnie za pomocą takiej odżywki, do której można dodać którykolwiek inny środek w ekstra dawce..."

Wiec produkt był by taki:
1. SciTec Mass 20 (44g weglowodanów, 20g białka) + TREC 3D Protein (88g białka) = RAZEM na 100g 35g węglowodanów, 55g białka

2. SciTec Mass (88g weglowodanów) + TREC 3D Protein (88g białka) = RAZEM na 100g 44g węglowodanów, 45g białka

3. OLIMP System Protein 65

4. PROLAB Pure Whey 2250g

5. VITALMAX Whey Protein 63

6. VITALMAX Whey Protein 70


co o tym myslicie ?

feel the power of horsepower

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2249
a miałeś już styczność z odżywkami? bo to wszystko tak pięknie wygląda w teorii ja np mam dietę fajną, 6 posiłków nie dużych plus 2x dziennie białko, do tego raz carbo i cały bilans jest okey, ale jeśli chodzi o tą odżywkę, to białko, to ono wcale nie jest jakieś pyszne :) raczej bardziej zmuszam się do wypicicia tego niż jedzenia, odżywki ogólnie nie są smaczne. p.s. mam białko QSE a mówią, że dobre w smaku... pozdrawiam

no time is no excuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 196
z piciem nie ma problemu. Którą z tych odżywek dorzadzicie ?

feel the power of horsepower

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podsumowanie Odżywek Białkowych - Dla Działu

Następny temat

czy warto???

WHEY premium