SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odżywki za granicę...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3765
Niedługo po raz kolejny wyjeżdżam do Holandii, ale po raz pierwszy mam zamiar ze sobą wziąć troche 'specyfików' ;) No i mam pytanko - czy celnik może sie do czegoś przyczepić?? (wiem,że już tak nie sprawdzają no ale...) Czy są jakieś ograniczenia dotyczące odżywek i suplementów tak jak np. jest z papierosami czy alkoholem...?
Dodam że biore ze sobą tylko białko i troche kreatyny no ale pytanko już też tak troche na przyszłość albo gdyby plany sie rozwinęły ;)

PS: I tak na marginesie - jako białko uniwersalne, całodniowe i na noc lepiej wziąć SP80 Olimpu czy PWP Trecka? bo mam dylemat... :P

Zmieniony przez - lukaszm_87 w dniu 2006-06-11 10:03:25

Żyj i walcz!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3765
Holendrzy ogólnie wiedzą co trzeba dostarczyć wszystkiemu co żyje żeby jak najbardziej urosło Więc pewnie z odżywkami dla sportowców też sie ostro wybiją.

FIT -> a co przewoziłeś że były problemy?
bondo212 -> możesz podesłać mi na maila jakieś linki do ich sklepów? EDIT: już cośtam znalazłem

Zmieniony przez - lukaszm_87 w dniu 2006-06-11 22:00:04

Żyj i walcz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
mysle ze nie powinno byc klopotow z jednym bialkiem i kretka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3765
wiem że nie powinno być problemów, w końcu nie takie rzeczy sie przewoziło <joke>
no ale... czy są jakieś konkretne przepisy prawne? (chodzi mi o wszystkie odżywki, suplementy)

Żyj i walcz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
nie ma raczej
jesli sie boisz to po prostu zadbaj zeby suple byly w oryginalnych pudelkach, najlepiej nie otwieranych
ja kiedys w workach strunowych przewozilem w bagazu podrecznym okolo 2000 kapsulek wszelkiego rodzaju z suplami
celnicy nic nie powiedzieli

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3765
Dzięki wielkie
Sogi na razie tylko duchowe

Żyj i walcz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2629
lukaszm_87 ,a w holandii są jakieś dobre holenderskie odżywki może sie orientujesz bo starszy siedzi tam i może by mi coś przywiózł? ale odżywki:D nie używki

Lepiej mieć brzuch od piwa niżgarb od roboty.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3765
No właśnie sie nie orientuje... ale ja od wiatraków i tak bym nie brał :P oni robią różne dziiiwne rzeczy... (np pomidorki są zielone -> psik psik "witaminkami" i 24h potem są czerwoniutkie -> i na stoisko ze "zdrową żywnością", a co chociaż u nas pewnie też już nie lepiej... )

Żyj i walcz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2629
CO do pomidorków to starszy kupuje takie małe z hiszpani czy skądś i mówi że prawie jak polskie:D,a co do odżywek to teżsłyszałem żę sobie ulepszają ,ale może mają coś dobrego,jak będe może w te wakacje w AMsterdamie to będe musiał znaleźć jakiś sklep z suplami tylko znając ich to pewnie będzie 3 piętrowy sklep:D

Lepiej mieć brzuch od piwa niżgarb od roboty.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217
W HOLOANDI SĄ - FIRMA VITALIFE. SA NIEZŁE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2873
performerce stero max fitnes line vita line

ja mialem troche problemow z przewozeniem do Belgi wlansie odzywek jak lecialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2629
Vitalife ma drogie wszystko:/ to wole coś znanego za te same siano kupić.

Lepiej mieć brzuch od piwa niżgarb od roboty.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tani Xpand

Następny temat

Amino gro co to takiego;/

WHEY premium