SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Skalar. z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44
Mam takie pytanie, czy biorac odżywki ( mam vital max pro 2 gainer ) nie szkodze swojemu organizmowi, sprawdzielm sklad tego i niby jest ok, ale moze wy cos wiecie czego ja nie , wiec prosze o jakiej info.
P.s prosze admina o nie usuwanie tego posta jak bo źle wstawilem, ale juz 2 raz go wstawiam w inne miejsce wiec moze jest dobrze, jak źle to prosze mnei nakierowac, wczssniej bylo na suplach i bylo źle :/

Zmieniony przez - eloscatman w dniu 2008-08-01 13:56:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
Co Ci może być po takim Geinerze? Przecież to same naturalne suplementy

PRZYZNAJ SOG'a - ODWDZIĘCZĘ SIĘ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44
A czy powinienem go brac w dni w ktore nie cwicze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
Bierz w dni treningowe i nie treningowe.

PRZYZNAJ SOG'a - ODWDZIĘCZĘ SIĘ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44
A jeszcze mam takie pytanie , na opakowaniu pisze ze w 1 porcji jest 40 mg kreatyny, czy to duzo jak na porce ktora ma 40g ?, pytam dlatego ze slyszalem ze nie uzyta kreatyna zamieia sie w kreatynine , a co jest torche szkodliwe.Chodzi mi o to czy musze pic 4.-5 litrów dziennie zeby to usunac, czy tego jest tak niewiele ze nie ma problemu z usinieciem tego organimz bez jakiego picie wiekszych ilosci wody.Dodam ze biore to 2 razy dziennie , w niedziele,poniedizalek,srode i czwartek i bede brac pewnie jeszcze w dni w ktore nie cwicze.Jak to jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
O nic się nie bój, w takich dawkach kreatyna nie szkodzi
Dopiero jak przedobrzysz to będziesz miał problemy, jak np. ja
Możesz spokojnie brać codziennie i o nic się nie przejmować. Pozdro!

PRZYZNAJ SOG'a - ODWDZIĘCZĘ SIĘ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44
Przedobrze , czyli o jakiś dawkach mowisz ?, tak zebym wiedział na przyszłosc ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
Tyle ile masz w tym geinerze kreatyny to jest mało.
I o nic się nie bój.

PRZYZNAJ SOG'a - ODWDZIĘCZĘ SIĘ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44
Ok, thx ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8415
Starsky. mozesz napisac cos wiecej o problemach jakie miales? przez jaki okres czasu i ile kreatyny przyjmowales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
gainera bierz w celu uzupelnieniu diety, nie musisz go brac codziennie, ja biore tylko w dni treningowe, pije odrazu po treningu i za jakies 30-40 minut jem normalny posilek, jezeli brakuje ci kcal rowniez mozesz podbic gainerem, 40mg kreatyny to jest nic, kreatyna zamienia sie w kreatynine w polaczeniu z woda a w takiej ilosci i tak ci nic nie grozi, w wolowinie masz wiecej kreatyny jak w tym gainerze Zdr.

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-08-01 16:19:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Levyjatan + kretka jak dawkować?

Następny temat

Dobry gainer czy białko ?

WHEY premium