SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ochroniaz? czyli co i jak??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5072
hehe ochroniarze to ciecie którzy się niedostali do policji :D

Bez kasy nie ma masy, bez masy nie ma klasy.
moja siłka http://www.sfd.pl/silka_ANIMAL_HAUSE_:d:d-t479514-s3.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maly-yo: zastanów się co Ty mówisz


Pozdrowienia dla Dudy i B50 i całej reszty "cieci" jak to powiedział maly-yo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7301



chyba ban poleci

xDDDDDDDDDDDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
maly-yo Gratuluje wypowiedzi

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
No co Jordan jesteśmy Cieciami


a jak zostać supercieciem ??

Pozdrawiam Duda

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2009-03-17 22:11:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
trzeba zapytac supernianii

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
w markecie stoisz po 14h dzinnie i wszyscy sie patrza jak na idiote i dostajesz siana ledwo co grrrr!!!! wiem z doswiadczenia bo dorabialem jako "cieć" na wakacje (maly niszczysz psychike)

bramkarz tego co sie orientuje to kolo 120zl za nocke ? dobrze mowie ?

co do ochrony typu konwoje itp. to musisz miec licencje drugiego stopnia zeby moc nosic bron, teoretycznie do ochrony w markecie musisz miec licencje stopnia pierwszego ale na market przyjmuja kazdego

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 890 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11052
marceliono nie wiesz to nie gadaj
licencja 2-go stopnia jest potrzebna jezeli chcesz zalożyc własny biznes
do konwojów wystarczy 1-go stopnia
i co wogóle ma bron z licencja wspólnego ?
faktem jest , że łatwiej dostać pozwolenie na bron jeżeli jesteś
ochroniarzem

*** ****************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chłopak zapytał co i jak z ochroną i wszyscy zakładają że zostanie "cieciem"
jak nie potrafisz zrobić studium czy licencjatu i zwinąć języka w rurkę ... to fakt zostaniesz cieciem w markecie a co do klubów to nie polecam , często młode pistolety idą do takiej roboty bo myślą że jak coś trenują to robota łatwa bo stoją ma furtce albo po sali się kręcą i świrują z panienkami ... a jest tak że często z bydłem trzeba się szarpać i w mordę zebrać nielicho

ja polecam jednak zrobić sobie zarządzanie ochroną trwa to 3 lata , zwykłe studia licencjackie z zarządzania a do tego program studium ochroniarskiego ( a studium ochroniarskie na licencje 2 stopnia 2 lata )
dodatkowy rok a zysk niewyobrażalny

wiem to z doświadczenia , wcale nie jest to fajna robota i łatwa gdy się jest wyrobnikiem ( konwoje odradzam zdecydowanie , nawet nie wszystkie są ubezpieczone )
nic nie robić 8 a nawet 14 godzin dziennie tylko się szwendać to męczy na początku potem można oszaleć

P.S.
mesiash999 ty też za bardzo nie wiesz co piszesz
licencja 2 st. faktycznie jest potrzebna do własnej działalności bądż do kierowania jednostką ( właściciel może niemieć licencji może mieć człowieka z nią)
do broni konieczna jest licencja 2 stopnia
( chodzi tu o broń palną , bo co ciekawe pałka typu tonfa jest również bronią i wymaga licencji ... ale to już szczegóły )
a co do konwojów to jest to temat złożony , jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę coś napisać o nim więcej ale to na wyrażne życzenie bo nie chce mi się pisać na zaś

Zmieniony przez - Hauteclair w dniu 2009-03-18 03:06:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

174 cm, 17 lat, urosne coś jeszcze?

Następny temat

Zostań dobroczyńcą w extremalnie prosty sposób

WHEY premium