SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

obwodowy...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
1.Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach(brzuch)
2. Przysiady
4.Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej /skośnej (klatka)
5.Wyciskanie sztangi z klatki(Barki)
7.WiosłowaniE sztangą(plecy)
8.unoszenie tułowia z opadu/ martwy(prostowniki)
9.uginanie ramion ze sztanga(biceps)
10.Francuskie sztangą(triceps)
11.Uginanie i prostowanie nadgarstków ze sztangą w siadzie(przedramiona)
12.Wspięcia na palce z obciążeniem na barkach(łydki)

Ok 12 powtórzeń w każdym ćwiczeniu.
To jest jeden obwód.

Zaczniesz najpierw od 1 obwodu. Następnie przejdziesz do 2 i 3 obwodów. Przerwy między obwodami minimalne.

Poćwicz nim 4 tygodnie i przejdz na normalny split.
pzdr.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1383
ok tak też zrobię !! dzieki !! zadnych odżywek na poczatek nie brać typu kreatyna albo jakaś masówka? raczej na poczatek bez sensu ?czy czemu nie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a po co Ci od razu ??

postaw lepiej na diete.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1383
dieta.... no tak ... ale 1 : problem z kasą . 2 : kompletnie nie wiem jak ją sobie rozplanować ! tnz codzienie na ryz ,bialy ser, cos do ryzu mnie stac ;)) ale na zadne tony piersi z kurczaka itp ... wiec jak jeszcze przykladową diete rozplanujesz to bedzie cycuś ! waże 64 kg przy wzroście 174 cm


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
odwiedz dział odżywianie i tam poczytaj. A kto każe Ci jeść tony kurczaków ??

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1383
nikt , ale czytalem tam gdzie mowisz i sporo diet opartych jest wlasnie o kurczaka ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
sa inne źródła białka... twarogi, ryby itd.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1383
DON GARCIA..... dzięki wielkie za wszystko !!! naprawdę mi pomogłeś !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
napisz potem jak sie ćwiczy

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1383
Witam witam cwiczy się bardzo fajnie , i wbrew temu ze jet to TYLKO 1 obwód to jednak można sie nieźle namoczyć , co ze jest po 1 serii kazdego ćwiczenia , jak robi się je jedno po drugim ! ale jest NAPRAWDE bardzo wporządku ! diete już mam , jest wporządku wiec za miesiac wrzucam nowe zdjęcie

tylko jeszcze możesz możecie wytłumaczyć co to jest ten SPLIT ?

pozdrawiam !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening masowy - PROSZE O POMOC

Następny temat

ćwiczenia na miesnie brzucha.??

WHEY premium