SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

objawy udaru mozgu a dalszy trening trojbojowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
To bardziej górka BPL, skoro przy maxach na mc/siady problem wystąpił. A badania można wykonać, dlaczego by nie, ale tutaj więcej paniki jest niż czegokolwiek związanm z udarem. Jeśli chcesz to wracaj do PL i porób podst bad diag w tym kierunku, w zasadzie to tylko przebadaj się jak organizm się trzyma, tak profilaktycznie. I to tyle.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
mialem znajomego co serio dostal udaru i nawet sterydow nie bral. poprostu podczas treningu cos walnelo i kaleka do dzis. tez mial problemy z rownowaga i z widzeniem wiec tak mi sie skojarzylo ze moze cos w tym kierunku mi sie dzieje. nie powiedzialem ze mam udar, ale ze moze mam podatnosc do tego. natomiast on mial jeszcze straszliwy belkot

chce natomiast na pewno przebadac serce bo mam straszny dyskomfort czuje kolatanie serca i ze mnie zatyka w uszach i na skorniach czuje ucisk. a no i do teraz mi wirują plamy przed oczami

nie zaczynam treningu dopoki wszystko sie nie uspokoi nie ma o czym gadac,

a co paniki i treningu to ja panikarzem nie jestem a cwiczyc bardzo lubie i nie chce przestac. mialem 4 dni gdzie nie bylem w stanie funkcjonowac to napisalem temat, nie chce na pałe leciec i sobie cos zrobic


Zmieniony przez - citigold w dniu 2017-12-07 23:10:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Mozliwe, ze masz totalnie wycieczony organizm, mc i przysiady na maksa kazda seria to nie brzmi najlepiej co do reszty to sie nie wypowiadam bo sie nie znam. Dobrze, ze wracasz do zdrowia.
Pozdrawiam.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
citigold
mialem znajomego co serio dostal udaru i nawet sterydow nie bral. poprostu podczas treningu cos walnelo i kaleka do dzis. tez mial problemy z rownowaga i z widzeniem wiec tak mi sie skojarzylo ze moze cos w tym kierunku mi sie dzieje. nie powiedzialem ze mam udar, ale ze moze mam podatnosc do tego. natomiast on mial jeszcze straszliwy belkot

chce natomiast na pewno przebadac serce bo mam straszny dyskomfort czuje kolatanie serca i ze mnie zatyka w uszach i na skorniach czuje ucisk. a no i do teraz mi wirują plamy przed oczami

nie zaczynam treningu dopoki wszystko sie nie uspokoi nie ma o czym gadac,

a co paniki i treningu to ja panikarzem nie jestem a cwiczyc bardzo lubie i nie chce przestac. mialem 4 dni gdzie nie bylem w stanie funkcjonowac to napisalem temat, nie chce na pałe leciec i sobie cos zrobic



Zmieniony przez - citigold w dniu 2017-12-07 23:10:31



Jakiś odcinek czasu trwało to zanim doszło do takiego spustoszenia, także min taki sam okres czasu będzie trwał powrót do normalności, czyli żebyś znów się czuł świeżo i witalnie. Dalej to już wszystko z głową, umiarkowana aktywność i wysoki poziom regeneracji.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
u Ciebie to nie objawy udaru także można go w dyskusji sobie dalej darować

citigold

chce natomiast na pewno przebadac serce bo mam straszny dyskomfort czuje kolatanie serca i ze mnie zatyka w uszach i na skorniach czuje ucisk. a no i do teraz mi wirują plamy przed oczami

oczywiście serce należy przebadać proste badanie ekg już bardzo wiele może ukazać dalej echo itd ale to juz dla lekarza prowadzącego , ciśnienie krwi sprawdzałeś ?


citigold
wymioty ponad to silne ciśnienie w skroniach bóle głowy i nacisk na klatkę piersiową wraz z drętwieniem rąk oraz drętwienie nóg podczas chodzenia. Ponad to w ogóle nie mogłem spać od kołatania serca. Nie bagatelizował bym sprawy ale ostatnie 4 dni przeżyłem jak inwalida i miałem problem z przygotowaniem sobie posiłku albo krótkim spacerem w okół bloku.


na czym polegał ten problem ? wspomniane wcześniej drętwienia i osłabianie ?


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2017-12-08 14:57:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
na czym polegał? no jak po treningu miałem takie objawy utrzymujące się 4 dni. no co pół godziny drętwiała mi klatka i ręka prawa i kołatanie serca i straszliwy dyskomfort. osłabienie zmeczenie i musiałem sie polozyc i tak co pol godziny. do dziś tak mam ale teraz mam np 2-3 razy podczas dnia ze mnie przytyka jak by w klacie zdretwieje reka i klade sie na 5 min. jeszcze towazyszy temu takie uczucie jak by mi skronie miały zaraz wybuchnac.

cisnienie 130/57 i puls wysoki bo 100-110
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
drętwienie występowało w jednej i zawsze tej samej kończynie czy w drugiej również ? p uls zdecydowanie za wysoki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Tutaj trzeba bedzie sie kompleksowo przebadac tj. chlopaki pisza.
Troche niepokoi mnie Twoj bardzo wysoki puls spoczynkowy, monitoruj sobie codzienn8e cisnienie i tetno.
Pozdrawiam.
3

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
cala klatka piersiowa z szyja dretwiala i do tego cala prawa reka, a lewa to moze przy barku. w kazdym razie nie bylo mozliwe abym dalej np zmywal naczynia tylko musialem sie polozyc. do tego takie czarne plamy latajace wirujace w jedym i drugim oku. dzis mialem tak 2 razy ale duzo slabiej bardziej sama klatka utyka i jak to mam to juz normalnie pracuje dlalej staram sie o tym nie myslec i nic sobie nie wkrecac.

treningow nie robie zadnych srodkow tez nie obecnie odstawilem wszystko no i mysle nad daniem jakiegos cardio chyba nie zaszkodzi a powinno pomoc, lekki bieg i duzo spacerow i glebokie oddychanie mi zdecydowanie pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
I to przy siadach się stało..?

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EVLT vsm dex żylaki zabieg

Następny temat

Jakie profilaktyczne badania krwi?

WHEY premium