SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

objawy udaru mozgu a dalszy trening trojbojowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
podczas przysiadow zrobilo mi sie niedobrze i wyszedlem wczesniej z silki, jak wracalem do domu to pod klatka pierwszy raz zaslablem tak ze oparlem sie o murek i musialem odczekac bo taka jak bym przytomosc tracil. i potem regularnie co pol godziny takie stany niewiem jakie to sa przed zawałowe? nie wiem co to za stany dziś miałem 3 razy, ale dużo mniej już tak że jak mi sie to zaczeło dziać w robocie to normlanie dalej pracowałem tylko dyskomfort czułem no takie kolatanie serca, cisnienie w skroniach i te plamy przed oczami wirujące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
aha i jedno wazne bylem na cyklu 400 t. cypionat week z 1000 boldenon week (bold na pewno dobry był badany w labo na bank stężenie poprawne). Zastanawiam się czy to mogło coś z ciśnieniem nie namieszać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
citigold
podczas przysiadow zrobilo mi sie niedobrze i wyszedlem wczesniej z silki, jak wracalem do domu to pod klatka pierwszy raz zaslablem tak ze oparlem sie o murek i musialem odczekac bo taka jak bym przytomosc tracil. i potem regularnie co pol godziny takie stany niewiem jakie to sa przed zawałowe? nie wiem co to za stany dziś miałem 3 razy, ale dużo mniej już tak że jak mi sie to zaczeło dziać w robocie to normlanie dalej pracowałem tylko dyskomfort czułem no takie kolatanie serca, cisnienie w skroniach i te plamy przed oczami wirujące




No i wracamy do początku co pisałem - trening + przetrenowanie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
citigold
aha i jedno wazne bylem na cyklu 400 t. cypionat week z 1000 boldenon week (bold na pewno dobry był badany w labo na bank stężenie poprawne). Zastanawiam się czy to mogło coś z ciśnieniem nie namieszać.



Oczywiście, towar znacznie wpływa na układ sercowo-naczyniowy. Dodatkowo sam test zmienia morfologie a co dopiero z combo z boldem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
citigold
cala klatka piersiowa z szyja dretwiala i do tego cala prawa reka, a lewa to moze przy barku. w kazdym razie nie bylo mozliwe abym dalej np zmywal naczynia tylko musialem sie polozyc. do tego takie czarne plamy latajace wirujace w jedym i drugim oku. dzis mialem tak 2 razy ale duzo slabiej bardziej sama klatka utyka i jak to mam to juz normalnie pracuje dlalej staram sie o tym nie myslec i nic sobie nie wkrecac.



wymaga to dalszej diagnostyki i w tym celu należałoby udać się do specjalisty bo to nie są objawy które można bagatelizować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
Powiedz krzykacz proszę znasz z doświadczenia takie przypadki przetrenowania.??

Pomozcie proszę nie zjade do polski przed swietami mam tu opłacona kwatere z gory no i nie mogę zjechac musze tu siedziec.

Dzis mialem puls z rana jak wstalem 97. dwa razy kolatanie serca obudzilo mnie w mocy mysle ze kolo 110 bylo. no i teraz mam puls 108. jakieś metody aby to uspokoić trochę sa? Chyba w ogole ten puls jest problemem bo wczoraj nie przekroczylem 100wy ( okolice 90)i bylo lepiej a dzis mi wlasnie dretwieje mocniej klata szyja dzis mi ten puls jakos mocniej niewiem od czego

aha no i jak z dieta jakies prdukty konkretnie unikac?




Zmieniony przez - citigold w dniu 2017-12-09 21:48:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Ty możesz mieć też uszkodzony kręgosłup (dlatego piasłem że to górka BPL) podczas tych ciężkich treningów. Oczywiście znane są przypadki takie jak Twoje, zaróno co Ty opisujesz jak i innych, np problemów z potencją/libido też. Oczywiście diagnozuj to w pierwszej możliwej chwili, zacznij od cardiologa, neurolog fizjoterapeuta. Oczywiście też niezbędne podst bad lab. No na pewno jeśli nie ma sz możliwośco dostępu do lek med teraz / leków zacznij od technik relaksacyjnych (znajdziesz w necie). Krótko mówiąc, spokój spokój spokój.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
citigold

Dzis mialem puls z rana jak wstalem 97. dwa razy kolatanie serca obudzilo mnie w mocy mysle ze kolo 110 bylo. no i teraz mam puls 108. jakieś metody aby to uspokoić trochę sa?



kardiolog koniecznie i podstawowe badanie ekg (powinni Ci je zrobić gdzie tam jesteś bez większych trudności)
do sposbów prawidłowa dieta (sól, omega 3 itp.) ograniczeni wysiłku fizycznego (intensywnego ) bardziej cardio, ilosc snu itp. ale to wszytko jest bardziej w profilaktyce niż doraźnie

krzykacz
Ty możesz mieć też uszkodzony kręgosłup (dlatego piasłem że to górka BPL) podczas tych ciężkich treningów. Oczywiście znane są przypadki takie jak Twoje, zaróno co Ty opisujesz jak i innych, np problemów z potencją/libido też. Oczywiście diagnozuj to w pierwszej możliwej chwili, zacznij od cardiologa, neurolog fizjoterapeuta.


oczywiście że jest taka możliwość że objawy pochodzą ze strony kręgosłupa (nawet z dużym stopniem prawdopodobieństwa) i dokładnie jak krzykacz kardiolog, neurolog i fizjoterapeuta i badania do wykonania przez nich zlecone
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
duzy sog dla wszystkich, czuje tu ogromne wsprawdzie w tym dziale zdrowia, mam juz o czym czytac i wiem co robic dalej

mysle ze temat juz do zamkniecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
ost pytanie ta gorka bpl od czego to skrót nic w internecie nie widze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EVLT vsm dex żylaki zabieg

Następny temat

Jakie profilaktyczne badania krwi?

WHEY premium