SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowe fotki....zobacz,oceń!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 650 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10643
dobra.
Pewnie ze nie koksujesz.Poprostu zdrowo sie odzywiasz.
takie ******ły to kolegom na podworku mozesz opowiadac.i to tylko tym 10 letnim bo starsi nie maja pewnie o czym z toba rozmawiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 650 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10643
panowie prosze przychylnie wypowiadac sie o sylwetce palhajsa bo za złe opinie czeka was rozmowa z panem na zdjeciu.
Powiem wam ze bardzo nie miła.Osoby o słabszej psychice moga sie załamac grozbami wjazdu na chate oraz wyzwiskami.
Nie ryzykujcie
ps.Bron Boze nie mowcie ze on koksuje.Wtedy jest najwieksza złosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1562
zabawne...hahahahahaahhah alesz Tyjestes madry ciebie to szczegolnie bym przekopał...za to ze pyskujesz niemajac racji a wkur**** mnie szczegolnie tym ze u***ałes sobie cos w tym swoim pustym łbie i drazysz to niemajac pojecia o rzeczywisteym stanie rzecy... dobra idz juz z tad znawco....kazdy jest koksem wedłog ciebie kto jest wiekszy od ciebie...kazdy głopszy kto madrzejszy od ciebie...znam ten typek zasłogojesz na przekopanie...nie dopuszczasz innej mysli do siebie...np/ze nie koksuje... zazdrosc cie zjada.. dobra narazie...

baunce browar dzifki najdrozsza whisky :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1562
"W twoim przypadku nie mogłem sie powstrzymac.Widac chłopie ze zresz jakies mietki albo kłujesz sie w dupe... "

to jest Twoja wypowiedz i nie jest to wypowiedz odnosnie sylwetki...wiec czego pajacu jeszcze robisz tu jakies zamieszanie... masz szczescie fałszywa ku**o ze nie jestes podreką z checia bym ci za***ał w ten anorektyczny ryj...

baunce browar dzifki najdrozsza whisky :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 819 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8216
hehe widze znów jakis zakopleksiony pseudopaker wygłasza swoje teorie

...mam w dupie czy ktos mnie lubi czy nie lubi , swoje mysle swoje mówie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1562
jet pilot mam nadzieje ze to stwierdzenie...nie odnosi sie do mojej osoby??

baunce browar dzifki najdrozsza whisky :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
panowie zluzujcie,poza tym kolega wcale nie wygląda na żadnego koksa wg mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 819 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8216
palhajs odpowiadam : NIE ! , to do don pedra hehe

...mam w dupie czy ktos mnie lubi czy nie lubi , swoje mysle swoje mówie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 650 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10643
o widze podniesiony poziom agresji kolejna oznaka.
Dobra w sumie nie mam po co sie kłocic.Przeciez to ty cwiczesz i wiesz najlepiej czy cos brałes czy nie.
Jet pilot:ZAjmij sie chłopie czyms pozytecznym po patrze ze cały czas piszesz głupoty na temat innych obrazajac ich.
Palhajs widocznie masz za***ista genetyke.Ale dlaczego od razu wyzywasz wszystkich tych ktorzy stwierdza ze cos bierzesz?Moze czas przestac cwiczyc i zajac sie soba?Psychiatra moze pedagogo wystarczy na poczatek.Z takim nastawieniem do ludzi nie zajdziesz daleko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1562
po 1: powiedziałem ci 2 razy ze nic nie biore...zanim zaczołem Ci to tłomaczyc w inny sposob...i po co mnie wku***** Tymi gadkami ze moge takie bajki dzieciom z podworka opowiadac... a moze Ty mnie kułes byłes przy tym i widziałes jak koksuje???? bo jesli nie to zamknij Ryj i oceniaj sylwetke i to co jest tam napisane...przyjmujac ze to prawda choc nie musisz w to wcale wierzyc bo nikt cie ****a nie zmusza zebys tu zagladał.... po 2: odp***dol sie od jet pilot'a bo jak narazie to ma wiecej sogów od ciebie i jest tu bardziej powarzany niz Ty szmato...jasne?? zebys napisał "sylwetka z***ana moim zdaniem koksujesz..." było by okej ale przeczytaj jeszcze raz te swoje posty i sie zastanów... pozdrawiam jet pilot'a

baunce browar dzifki najdrozsza whisky :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

***ocencie***

Następny temat

Do oceny po 7 miesiącach

WHEY premium