SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowa potęga w futbolu

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4388

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
potega nie jest - zgadzam sie z tym, ale czy mi to przeszkadza w kibicowaniu ??

nalezy do czołówki

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
tu i tak o reprezentacje się rozchodzi kluby to inna bajka

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1534
Wiedziałem, że niemal wszyscy zaznaczą WKS, a według mnie to nie jest żadna potęga i nigdy nie będzie. Niestety, ale drużyny grające ładną, otwartą piłkę nie mają przyszłości. W dzisiejszych czasach liczy sie przede wszystkim silna defensywa czego reprezentacje Afryki nie posiadają. Weźmy za przykład wydarzenia z ostatniego mundialu. Brazylia- bardzo silna ofensywa, obrona co tu dużo mówić średnia. Przegrali z Francją 0-1. Francja prezentowała inny styl, strzelili gola i grali z kontry. Teraz właśnie taki styl przynosi największe sukcesy.
Oczywiście to jest tylko moje zdanie i nie trzeba sie z nim zgadzać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Na razie to zdecydowanie WKS, ale jak Azjaci się trochę bardziej piłką zainteresują, to mogą kiedyś nawet dorównać Europie.


A co do Polski to przecież już jesteśmy potęgą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1534
Zapomniałem napisać, że zaznaczyłem USA, gdyż są coraz lepsi, mają spore fundusze, także mogą wiele osiągnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1480
Moim zdaniem nie można z sezonu na sezon z frajera przeskoczyć do faworyta ,austaralia bardzo dobrze grała w niemczech co nie ulega wątpliwosci ale chiny to raczej za kilkadziesiąt lat bo na razie jakoś nic o nich nie słychać chociaż coraz to więcej piłkarzy gra w dobrych europejskich klubach np: Ten z PSV...
A Chiny to kasa ,która na pewno nie przeszkodzi w budowaniu futbolowej potęgi...

Posdroo 4 aLL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Gdyby wszystko zależało od kasy to mistrzem świata byłby Kuwejt albo ZEA

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
i tak wiadomo że WKS zrobiło największy postęp ... kiedyś nie istnieli a teraz niemal każdy musi się z nimi liczyć
USA od lat utrzymuje w miarę możliwy poziom , potega to są w Ameryce Pólnocnej

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 334 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1626
moze jeszcze meksyk?


Mają świetną młodzież, są młodymi mistrzami świata, moze bedzie coś z nich...

Nigdy nie będziesz szedł sam. To jest "Anfield"



Nigdy nie będziesz szedł sam.
To jest Anfield !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 449 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2905
Dokładnie potęgą to może być na przykład Barca
a z tych reprezentacji co wymieniłeś to po niedawnym debiucie chińczyka w charltonie widać że idą na przód australii ciężko będzie bo nie widze zadnych podstaw by uważać ich za dobrą drużyne zobaczymy też co stanie się w USA po przyjściu Davida może napędzi on tamtejszą koniunkturę na piłke Afrykańskie drużyny nie mają raczej większych szans na zwojowanie świata <nie żebym był rasistą> ale brak im jeszcze taktyki
większość z nich opiera się na paru gwiazdach

W ankiecie stawiam na USA

Zmieniony przez - Sir Young w dniu 2007-03-21 10:35:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze

Następny temat

Manager Zone

WHEY premium