SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nietypowa dieta

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4560
Kurde musze sie poradzic bo juz normalnie nie wiem co ze mna nie tak... W poprzednie wakacje prowadzilem hmm... dosc nietypowa diete, malo posilkow (1,2) ale za to obfite... nie powiem stracilem tluszczu ale i sporo miesni, mniej wiecej od pazdziernika odzywiam sie juz bardziej racjonalnie tzn staram sie jesc wiecej posilkow ale mniej obfitych, no i cwicze na silce, efekty sa, nadrabiam powoli stracone miesnie przy czym nadal prowadze diete zeby dobrze sie wyrzezbic (zostalo mi naprawde niewiele, ale jak cos robic to do konca ) No i tu natrafiam na problem, bo gdy zjem np. sniadanie 1200 kcal, a reszte posilkow podjadam warzywka (ze w sumie za caly dzien spalam okolo 1500 kcal - taka granice kalorii wyznaczylem sobie w dzien nietreningowy) to jest w miare spoko, tzn glod czuje dopiero przed snem. Ale jesli np. sniadanie zjem za 500 kcal to za godzine jestem glodny i gdy sobie podziele posilki 3x500 albo 2x500 i 2x250 to caly dzien laze nienajedzony. Wszedzie pisza ze tak sie powinno robic, ale co z tego, sakoro jak ja sie najem porzadnie rano to potem wystarczy ze podojadam cos i jest w miare spoko ... Staram sie jesc produkty pozywne, bogate w bialko, ciemne pieczywo, ktore opisalem w innym poscie, kurczak, tunczyk w wodzie, twarogi. Biniu czy taki tryp zywienia nie przyczynia sie do otluszczenia ? W dni treningowe spozywam okolo 2000 kalorii a w beztreningowe, jak juz napisalem 1500... co o tym sadzisz ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Po ok 8 godzinkach oczywiscie znow bedzie potrzebowal energii i zacznie ja pobierac z miesni

energie pobierze z miesni na samym koncu , ale aminokwasy (na naturalna odbudowe) moze brac tylko z miesni (we krwi jest ich bardzo malo), wiec nastepuje katabolizm miensiowy
inna sprawa jest ew mozliwosc spozycia jednego posilku i ew zaspokojenie WSZYSTKICH potrzeb organizmu, wszystekie nie oznacza tylko kalorie i makroskladniki, ale tez mikroskladniki, wiec nalezy tego zjesc duzo, jak kto lubi

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
a probowales z blonnikiem na sniadanie ?? tzn wiecej blonnika czy to na sniadanie czy w ciagu dnia. Aby minimalizowac uczucie glodu

hehehe HST zmienilo moje spojrzenie na swiat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4560
jasne. warzywa niemal o posilek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a jakie sa efekty takiej diety, chudniesz, przybierasz na wadze , stoisz w miejscu ??

jesli kalorie sa ponizej zapotrzebowania to bedziesz chudl niezaleznie od rozkladu kalorii

Pytaj gdy uslyszales za malo!!

Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1500 kcal ? malo; jezeli dane w profilu sa prawdziwe to z czego sie chcesz odchudzic ?

napisz sklad tego rannego posilku

"Everything should be made as simple as possible, but not any simpler."

--Albert Einstein
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4560
efekty sa takie ze trace tluszcz ale stosunkowo wolno, wiec sie zastanawialem czy nie spowolni mi sie przemiana materii.

sklad posilku: 500g ciemnego pieczywa (takie w markecie kupuje, 30g. wegli 8g bialka, 100kcal na 100g.) do tego 400g. szynki z kurczaka lub twarogu ew. tunczyk w sosie wlasnym, do tego niekiedy jakies warzywa. Ogolnie w bilansie wychodzi 1000-1200 kcal. A profil jest prawdziwy, ale chce nabrac rzezby i spalic resztki tluszczu z brzucha. Na silowni oczywiscie cwicze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Waga (kg) 68
Wzrost (cm) 190

hmm przy takim wzroscie to faktycznie mala waga , ilosc kalorii jest b. mala sadze ze poczatkowym progiem kalorycznosci powinno byc 1800 kcal, dieta meska nie powinna schodzic pozniej 1200 kcal wiec wnosze i ze i tak masz jzu spowolniona przemiane, hmm, ja na twoim miejscu sprobowlabym przez tydzien jesc okolo 2000 kcal po czy zaczalbym od 1800 co tydzien zmniejszajac liczbe kalorii o ~100 kcal

Pytaj gdy uslyszales za malo!!

Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4560
dzieki za wskazowki

Macie SOGa.

p.s. pisales gdzies ze cwiczenia na silowni to swietny spalacz tluszczu. Zalozmy ze po treningu na silowni nie je sie, tzn (teoretycznie) po treningu tylko cos przegryzam i nie dostarczam ww w celu regeneracji, czy organizm pobiera wtedy energie z tluszczu czy nastepuje katabolizm ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nastepuje katabolizm i tak zostaja rozbite miesnie (jesli nie ma aminokwasow dostepnych), w celu zapewnienia poli aminokwasow do odbudowy

Pytaj gdy uslyszales za malo!!

Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
wiec moze aminokwasy i glutamine do tego ?

hehehe HST zmienilo moje spojrzenie na swiat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
polecam bialko przed i po treningu
glutamina jest droga forma tej suplementacji, ale jesli ktos chce ...

Pytaj gdy uslyszales za malo!!

Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co robić na basenie?

Następny temat

Jak przybrac na masie

WHEY premium