SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nauka boksu bez pomocy trenera

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136811
Z tego co Makkiu pisze na 90% stawiam że ma jakiś stopień niepełnosprawności/upośledzenia: lekki bądź umiarkowany, na ciężki to jednak zbyt składnie pisze. I coraz bardziej przekonuję się do tego, by opiekun był przy takich ludziach nie tylko wtedy jak jeżdżą sobie KM, ale też jak spędzają czas w sieci.

I nie, nie ma co się śmiać, tacy ludzie są znaczącym odsetkiem społeczeństwa i trzeba wypracować jakieś schematy pozwalające radzić sobie z nimi kiedy buszują w sieci
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
najgorsze jest to,ze ja sie z wami zgadzam ,ze lepiej zapisac sie do klubu niz samemu trenowac .
tylko czemu tego nie zrobie nie wiem
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 32 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4736
Pokonaj swój strach i się zapisz. Nie ma się czego wstydzić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
Tene
Pokonaj swój strach i się zapisz. Nie ma się czego wstydzić :)


widzisz to nie jest kwestia strachu- bardziej psychiki,ale jestem przekonany,że się zapisze do 2-3 miesięcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Jeżeli nie wiesz co cię blokuje to znaczy, że warto wybrać sie do psychologa. 21-letni, zdrowy psychicznie i fizycznie facet powinien umieć określać takie kwestie i problemy.


Zmieniony przez - SzK w dniu 2018-01-15 13:36:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
SzK
Jeżeli nie wiesz co cię blokuje to znaczy, że warto wybrać sie do psychologa. 21-letni, zdrowy psychicznie i fizycznie facet powinien umieć określać takie kwestie i problemy.



Zmieniony przez - SzK w dniu 2018-01-15 13:36:40


moze to blokuje,ze mam juz 21 A nie 12 lat -chociaz ja nie zaczynam od zera,a 21 to nie 31.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136811
Zaczynasz od zera bo nie masz kondycji do biegania, jesteś słabo wytrenowany atletycznie i wolisz pytać o milion farmazonów zamiast ruszyć dupsko na trening. Pierwsze treningi w grupie początkującej nie wymagają zbyt wiele atletyzmu i po kilku miesiącach będziesz mógł śmiało dodawać siłownię - o ile regeneracja pozwoli

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
Gats 2
Zaczynasz od zera bo nie masz kondycji do biegania, jesteś słabo wytrenowany atletycznie i wolisz pytać o milion farmazonów zamiast ruszyć dupsko na trening. Pierwsze treningi w grupie początkującej nie wymagają zbyt wiele atletyzmu i po kilku miesiącach będziesz mógł śmiało dodawać siłownię - o ile regeneracja pozwoli


to,ze pisze milion farmazonów nie jest jednoznaczne z tym,że nic nie robie.
biegam 2 razy w tygodniu trase ok 3km.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136811
3 dni temu pisałeś że po 200 metrach już nie dajesz rady

Wiem, schizofrenia to ciężka sprawa jak się leków nie bierze

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
Gats 2
3 dni temu pisałeś że po 200 metrach już nie dajesz rady

Wiem, schizofrenia to ciężka sprawa jak się leków nie bierze


biegam ,ale jak nie mam już siły to to ide ,az taki słaby nie jestem
a co do tych 200m to chodziło mi bardziej,że jak narzuce sobie ''wysokie'' tempo to już jestem półprzytomny
kilkanascie lat temu miałem dużo lepszę kondycje niż teraz. leków nie biore ,bo nie ma takiej potrzeby,schizofrenii nie mam.


Zmieniony przez - makiuu w dniu 2018-01-15 21:19:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kategorie Wagowe a Wzrost w Sztukach i Sportach Walki

Następny temat

boks amatorski

WHEY premium