SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najlepsze cwiczenia ABS

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ;)
Mam 15 lat i w miarę dobrze umięśniony brzuch.
Zacząłem od 5 dni robić ćwiczenia ABS 8 min
Chciałbym się zapytać czy w przeciągu miesiąca mógłbym umięśnić sobie brzuch do końca i jakie najlepsze ćwiczenia polecacie
(Najlepiej gdybyście mogli podać filmik na yt)
Z góry wszystkim dziękuje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahah napisałem żebyś nie robił jak jesteś ekto bo ja miałem to rozbudowane kiedyś a zapomniałem ze sam to rozbudowałem a w filmiku tego nie ma... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 620 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8324
przede wszystkim dieta, synu

Siłka, piłka, albo mata na zło całego świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 166
a jaka dokladnie ? dodam ze mam bardzo szybka przemiane materii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobre ćwiczenie to spiny klasyczne z obciążeniem na klatce piersiowej np jakiś krążek ze sztangi, na dolne partie wszystkie unoszenia nóg w zwisie czy na poręczach można nawet na podłodze sie położyć. co do brzucha to dieta albo na definicję czyli po prostu się odchudzasz co pomoże ci wydobyć mięśnie z pod 'otuliny" ale z GŁOWĄ! albo coś w stylu jak na masę uzupełniasz po treningu energie jakieś ww proste w niedużej ilości i dopiero jakiejś dobrej jakości białko dodam jeszcze że do każdej z wyżej wymienionych propozycji się inaczej ćwiczy inna ilość powtórzeń w Seri itp ale nie zaprzątaj sobie zbytnio głowy tym jesteś w takim wieku ze mięśnie zareagują ci na każde obciążenie ich + dobrze się odżywiaj to zobaczysz jakie będziesz miał efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 166
a co polecacie jeść ? chodzi mi bardziej o jakieś warzywa/owoce ( jajka/ryby nie codzinnie sie je ;) )
a jakie obciążenia polecasz na klatke piersiowa (2,5 kg 5 kg 10 kg ) i ile powtorzen/serii :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
typowe myślenie młodego (też jestem młody):D z warzyw i owoców nie urośniesz musisz zjadać przede wszystkim mięso w porach około treningowych chude to jest kura i indyk tak to np wołowina jedz przede wszystkim na co dzień produkty nisko przetworzone to są najprościej mówiąc takie które po prostu nie zostały przetworzone fabrycznie ;) np płatki owsiane, ziemniaki a nie płatki czekoladowe dzemy itp co do tych warzyw i owoców to raczej zjadaj więcej warzyw maja mniej cukru ale owoce też można jeść i najważniejsze nie przeładowuj się tym jedzeniem nie jedz na siłe po prostu oblicz swoje zapotrzebowanie energetyczne/kaloryczne i tym sie sugeruj po za tym nie wierz we wszystko co przeczytasz w necie ;) co do obciążeń ci nie powiem bo na razie nie trenuję i nie chce mi się nad tym zastanawiać aby ci dobrze napisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 166
no dobrze dziekuje ja to chcialbym wyszlifować miesnie samymi cwiczeniami... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na początku nic ci się nie stanie, tylko jedz w miarę normalnie po prostu to co masz a z czasem to dieta to klucz do wszystkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 166
a czy chodzi Ci w jakims malym stopniu o to zebym nie przytyl czy cos (wiem ze nie o to chodzi ;D )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak nie stosowałeś wcześniej jakichś diet typu głodówka i nie zjarałeś sobie metabolizmu to na pewno się nie oblejesz tłuszczem. a chodzi mi bardziej o to że jesteś w wieku takim że masz duży potencjał hormonalny i jeżeli będziesz pilnował w miarę zdrowego regularnego odżywiania (nie koniecznie musisz jeść argentyńską wołowinę) to i tak będziesz miał zaje***** efekty wiem bo brat rozpoczął trening w tym wiek i widziałem co się działo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 166
u mnie najwiekszy klopot z jedzeniem niestety ;c nie mam zbytnio checi do jedzenia (chociaz potrafie zjesc bardzo duzo) i wszystko co zjem wyladuje w toalecie nic nie pojdzie w mase
I Jeszcze jedno czy dalbym rade w ok miesiac wyrzeźbić brzuch samymi cwiczeniami np ABS jesli teraz mam go w miare umiesniony ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

muzyka

Następny temat

Co zrobić żeby przybrać na masie?

WHEY premium