SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

na pewno spiro, eca a t3 nie wiem potrzebna pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1263
witam,
postaram się nie rozpisywać;P więc tak od połowy stycznia postanowiłem się wziąć za siebie konkretnie i spalić fata raz na zawsze:P bo zawsze wyglądało to fajnie 2 tygodnie a potem cały misterny plan w ****u:P
No i tak mamy dziś 4 marca, waga pokazała 99kg z rańca przy 7 tygodniu Low Carb i treningu (trening siłowy [wt, czwa, sob], interwałowy[aktualnie 4x w tyg] na stacjonarnym i w poniedziałki, środy i piątki robię taki trennig ogólnorozwojowy z tej stronki [http://www.iwantsixpackabs.com/abs.html]. 
Jak zaczynałem waga pokazywała 110, także gnój w ch*j :/
Ale jak narazie udało się 11kg spalić.

Dobra do rzeczy, kończy mi sie spalacz dziś, miałem resztki starego Venoma ALR'i i brałem przez ~ 3tyg.
Mam ~ 150 tabletek Spiro, które chce sobie wrzucić od poniedziałku na pewno, chce zaczać od małych dawek bo spiro tak mnie klepie zawsze, że nie bede walić z grubej rury bo padne na cyce:P Planuje 2 tyg on / 2 tyg off.
Mam też gdzieś w szafie efke to wrzuce w offie.
No i mam reszte T3, tylko 675mug, i planowałem to rozpisać na 2 albo 3 tyg ale właśnie nie wiem czy jest sens???? ale zaznaczam, że nie chce dokupować, chciałbym to skończyć jak jest sens, a jak nie to wywale i najwyżej dokupie jakiś spalacz. Ale z tego co się orientowałem aktualnie to venoma juz nie ma, więc jak co to polećcie coś aktualnie równie mocnego:)
No to chyba wsio:)

Hated by many
Loved by few
Feared by all

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
malo tego t3

mozesz pojeciec 1 tab/d, lecz duzej roznicy nie zrobi

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1263
no to jeszcze zobacze z tym t3, bo szkoda wyrzucać jak zostało:P tym bardziej, że niedługo termin upływa;P rozpisze piramidke na 2-3tyg:P a spiro zaczne od pol tabletki dziennie, i teraz tak... jak zwiększe dawke spiro i za bardzo mnie porobi to wrocic na dzien dwa do poprzedniej i sprobować ponownie?? bo jak napisalem spiro ostro na mnie dziala i przy wiekszych dawkach ludzie dziwnie na mnie patrza:P

Hated by many
Loved by few
Feared by all

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1263
wzialem dzis pol tabza z rana i teraz caly pulsuje:P myslicie ze sie przyzwyczaje??:)

Hated by many
Loved by few
Feared by all

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290542
polubisz ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
wziales 10mcg i Cie trzepie??
nie spodkalem sie jeszcze z czyms takim

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1263
ale spiro,a nie t3:P karwa zawsze mnie tak to trzepalo:P ale mowie ze zawsze to byly słomiane zapały bo bralem i potem stwierdzalem ze spale bez farmy:P ale tym razem jest dyscyplina i jade:P nom mosakra wzialem doslownie 10mug i "ogien":P kiedys na uniwersytecie jak bylem na 40mug to siedzialem i same mi nogi chodzili i rece:P i sie ludzie na mnie dziwnie patrzyli:P

Hated by many
Loved by few
Feared by all

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
pisalem o clenie

dobrze ze dzialaja na Ciebie male dawki

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 812
Chłopie Spiro przy Chińczyku to Emelianenko przy Najmanie ooo o tak to ujmę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1263
czyli jak dobrze rozumiem brać małe jak działają jak bede czuć że słabnie to sobie zwiększyc mam:) i nie zwiększać na hama jak nie ma potrzeby:) a z tym t3 to zobacze, narazie dam sobie spokój, na spiro powinno dobrze leciec:) a jak nie dojde do jako takiej sylwetki do maja-czerwca to najwyżej dokupie t3 i coś pomyślimy:)

Hated by many
Loved by few
Feared by all

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1263
każdego dnia odkąd zacząłem brać spiro, po przebudzeniu dosyć mocno czuje zatoki, powiedziałbym, że nawet bardziej niż mocno... tak pulsują... to normalne?? i czy przejdzie?:) jak myślicie:)

Hated by many
Loved by few
Feared by all

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak brać to wszystko pomożcie

Następny temat

przejście

WHEY premium