SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mozna przewiesc odzywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2951
Witam mam pytanie jade do egiptu na dwa tygodni i chce zabrac odzywki z soba animal cuts i gh turbo tylko nie wiem czy nie beda robic problemów z tym na lotnisku Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
Mubaraka już obalili więc nie ma po co jechać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
a wlasnie podlacze sie do pytania , pytam tak z ciekawosci zalozmy ze wybralem sie do egiptu i kupilem pare zabawek w aptece mozna to spokojnie przewiesc do PL potem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Jezeli masz na mysli SAA (ptrq_93) to mozesz miec problemy , chyba ze mała ilosc.

asus90 - jezeli sa zamkniete to ok , jak otwarte to moze byc problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
do egiptu to lepiej kalacha wez a nie suplementy.

a tak na serio, jak po jednym opakowaniu to nie powinny byc problemow.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 514
mi się wydaje, że powinieneś sprawdzić czy w danej odżywce nie ma substancji niedozwolonych w danym kraju bo mogą się doczepić tym bardziej. Zadzwoń do Izby Celnej i zapytaj - będziesz miał pewne informacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2951
Dziękuje za odpowiedzi zadzwoniłem jednak jeszcze by sie upewnić na lotnisko w Gdańsku z zapytaniem o przewóz odzywek koleś powiedział ze nie ma żadnego problemu bede mógł przewieść może byc otwarta oraz moze byc w bagażu podręcznym troszkę dziwne po tym co czytałem na forach ale jak tak ma byc to dobrze Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Walizkę wypchaną po brzegi miałem ze są w Danii i Anglii, wszystko zapakowane oryginalnie, na lotnisku pytali jedynie co jest w środku, ale szło bezproblemowo, w egipcie chyba niema żadnej banicji.

Saa możesz przywieźć, tylko bez chowania po kieszeniach etc. w bagażu głównym normalnie, jak dużo tego nie będzie problemów robić nie będą, choć niektórzy i całe walizki przywozili.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nieogar po Shock Therapy !

Następny temat

Co pić w czasie treningu?

WHEY premium