SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mod a kasa

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
niby modzi ale jaja se z ludzi robia na forum, jakby nie mogli poprostu naprawde napisac co z tego moderownia maja, czy o to takie trudne czy wstydliwe??
...
Napisał(a)
Usunięty przez banan14_88 za pkt 1 regulaminu
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
Gentelmani o pieniadzach nie rozmawiaja poprostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
nie chodzi mi o kwoty, chodzi mi czy macie z tego poprostu satysfakcje (gwaratowana albo zwrot pieniedzy), czy jakies sianko albo jakies fanty darmowe, jesli fanty to w jakiej postaci i jak czesto, a jesli sieanko to czy da sie wyzyc za to np przez miesiac bez zadnych innych dochodów?? a i czy pan prezes ma jakas inna prace czy dochody z sfd wystarczaja mu całkowicie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
daj se siana


Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-03-25 17:20:33

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
oficjalnie nikt nic nie ma oprócz supli w cenach hurtowych...
a nieoficjalnie... bardzo nieoficjalnie niektórzy mają kasę od firm i dystrybutorów za promowanie tej czy innej marki... bo jak wiadomo moderator lub "przyjaciel sfd" to ceniona osoba, na której wypowiedziach bazują setki... tysiace ludzi...
tak było jest i będzie...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
j/w

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo nieoficjalnie niektórzy mają kasę od firm i dystrybutorów za promowanie tej czy innej marki.

niby ****va kto?


jestem ciekaw jak cholera

Daj mi Seewy cynka skoro potwierdzasz


moja dzialalnosc na forum
to 200-300zł w tył
kazdego miesiaca
90% to telefony
firmy, moderatorzy itd

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2007-03-25 17:41:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
nie wiem kto
raczej przypuszczenia - zdradzac nie bede

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
jest takie staropolskie powiedzenie:
"uderz w stół..."
ehh Bul...

Willhelm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moglby ktos to skorygowac

Następny temat

Korekta tematu +

WHEY premium