SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mikrocykl 11 tyg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94888 Napisanych postów 364896 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670396
To ja bym dal te 11 tyg antka z podbijaniem dawki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
start 25mg 2x dziennie i jak będzie zastój to podbije o kolejne dając je pre. zagra tak? i ponawiam pytanie o nolve czy warto dorzucić z 10mg oprócz ari oczywiście które leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
kurde, właśnie sprawdziłem datę ważności mojej insy i się okazuje że była do 08.2020. wygląda tak samo, przezroczysta, czysta. myślicie ze będzie jeszcze działać? tak wiem wbić zjeść i sprawdzi cukier, ale i tak zapytam.

I jeszcze jedno pytanko - czy meta inj jest środkiem często walowanym, czy jest ona tak samo tania w produkcji jak oral, że raczej na 99% w środku będzie co ma być? pytam, bo wbiłem 50mg 2h temu, zaraz śmigam na trening i kogo nie zapytam to mówi, że mete inj po prostu czuć. hm... no ja nic nie czuje%) słyszałem że antek inj strasznie śmierdzi, czy tak samo jest z meta?
te metke inj mam z genameda sprzed 2 lat.


Zmieniony przez - sfdpowersfd w dniu 2020-10-12 16:16:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106181
ma specyficzny zapach zazwyczaj, a insa napewno będzie działać


Zmieniony przez - arturl1986 w dniu 2020-10-12 20:20:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
naprawdę tak ciężko uzyskać odp na tym forum na zadawane pytania? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Jak lab nie wali w gume to czy wersja oral czy inj meth/anap/wink będzie gitara.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
siema ponownie. wracam do tematu, bo kurde wyszlo troche inaczej, niz zamierzalem. w koncem grudnia skoncze te metke i mialem w planie robic mini-cuta. jednak forma jest tak dobra, czego sie nie spodziewalem, ze robienie cut'ow mija sie z celem i trzeba budowac dalej. no ale metke odstawiam, bo wyjdzie mi jej juz 11 tygodni (panel watrobowy caly w normie). no i jestem w kropce, co mam zrobic dalej ze srodkami, bo jak nie doloze kolejnego orala albo jakiegos trena to pewnie ciezko bedzie teraz o progres po tej mecie. idzie aktualnie tak:

375mg testa
375mg deki
300mg masteronu
30mg mety oral w dnt
40mg mety oral+inj w dt

no myslalem, zeby po skonczeniu mety, od stycznia po prostu podbic dawki pozostalych srodkow, czyli:

test 600mg
deka 500mg
masteron 400mg

i tak juz bym polecial do konca... bedzie ok, czy jakies inne pomysly?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94888 Napisanych postów 364896 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670396
Mozesz podbic srodki lub po metce dac tren lub menta
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
chcialbym jeszcze zapytac madrzejszych od siebie odnosnie insy podczas redu. wiele osob z niej korzysta w trakcie redukcji, ale nie mam zielonego pojecia jak mozna by ja wykorzystac wlasnie podczas redukowania. znane sa mi protokoly przyjmowania insy na czczo przed porannym cardio, ale na tym moja wiedza sie konczy w kontekscie wykorzystania insy w trakcie redukcji. no i stawiam pytanie, jak jeszcze inaczej mozna by ja wykorzystac? ktos moze mi pomoc w tym temacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58657
Nie ma żadnych przeciwwskazań żeby podczas redu dawac inse . Zrób w najmniej skomplikowany sposób , czyli przed i po treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na kolejny cykl ?

Następny temat

Cykl masa

WHEY premium