SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mezocykl siłowo redukcyjny- prośba do puma666

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2951
Pytanko skierowane do pumy, ale jeżeli ktoś wie o co chodzi również prosze o pomoc;) :
Ostatnio czytałem posta gdzie puma wspomnaił o dzieleniu okresów trenowania na mezocykle. Jednym z takich mezocykli jakie zostały wymienione był mezocykl silowo redukcyjny. Szczególnie mnie to zainteresowało, ponieważ nigdy wcześniej nie starałem sie zwiekszać siły przy jednoczesnym paleniu tkanki( sądząc po nazwie o to włąsnie w tym mezocyklu chodzi). Teraz trening takiego typu bardzo by mi się przydał ponieważ w maju zbiżają się lokalne zawody w wyciskaniu, a choćby nawet lekka redukcja przy treningu na siłe byłaby dobrą bazą wyjściowa do konkretnej redu latem majowo-czerwcowej:) Problem w tym, że kompletnei nie wiem jak sie do tego zabrac czyli jaka diete stosowac i jaki trening ułożyć, prosze o pomoc:) pozdro

Spartanie nie pytają: "Ilu?" lecz: "Gdzie oni są?"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2951
podbijam

Spartanie nie pytają: "Ilu?" lecz: "Gdzie oni są?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Zasada nr 1 - cokolwiek masz zrobic od czego zalezy zycie, sukces lub zdrowie, sprawdz to wczesniej - czyli nie eskperymentuj bezposrednio przed zawodami.

Przyklad segmentu z tego mezocyklu masz eksperymencie ostateczne poswiecenie, oczywiscie nie jest on zindywidualizowany, tak jak tego wymagasz pod zawody.

A po trzecie, do niedzieli wlacznie praktycznie mnie nie ma z przyczyn niezaleznych odemnie...

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2951
dzięki za odp ;). Czy w razie czego będę mógł liczyć na pomoc w ułożeniu planu?

Spartanie nie pytają: "Ilu?" lecz: "Gdzie oni są?"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc:)

Następny temat

Plan do oceny i poprawek. 8 Tygodniowy.

WHEY premium