SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metka przed snem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 996
łodzianin nie przejmuj się zawsze jest tak że najmniejszy pies najgłosniej szczeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94672 Napisanych postów 364657 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669715
kazdy ma prawo mieć swoje zdanie,ale nie widzę nic złego w metce na noc,ostatnio modne jest IF i okno zywieniowe na 16-23 i kiedy wtedy metka ?lepiej na pusty zołądek?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Akurat po metce na noc mi się dużo lepiej śpi i jestem rano bardziej wyspany, zregenerowany i pompa dobra jest jak się wstanie.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 996
też nie narzekam po oralach na noc i myśle że nie ma co tu nad tym myśleć bo każdy ma jakieś tam swoje doświadczenia i swoje teorie.. :) Tak czy inaczej zajrzyjcie do mojego tematu panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 720
Tak jak koledzy pisali mysle ze jak jest odpowiedni posiłek przed snem to metke można lykac, i tak pozostawiłem, jeszcze pytanko mam do metki wiadomo oslonke biore essetiale forte, ale jechałem cykl
1-17 prop
1-5 metke
11-17 metka

Po 1 metce jadlem hepatil i zostało mi jeszcze, i teraz jestem w 11 tyg, i tez hepatil biore dodatkowo do osłonek 1 tabsa dziennie, jest sens brac hepatil przy braniu metki? Czy jesc jak ja skoncze czy bez roznicy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 996
wg mnie osłonowo doraźnie przymecie tylko fosfolipidy są ok a hepatil to zabawka na pct ale to tylkomoje zdanie ja nie jestem zasłużonym sportowcem hehe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Możesz brać, nie zaszkodzi. Lecytyna w zupełności wystarcza. Nie martw się nie tyle wątrobą co profilem lipidowym, który się nie regeneruje tak szybko jak wątroba.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5885
garbiczp
łodzianin nie przejmuj się zawsze jest tak że najmniejszy pies najgłosniej szczeka


Nie ubliżałem łodzianinowi kolego, tylko swoimi spostrzeżeniami chciałem sie podzielić a autor i tak zrobi jak chce ;)

Mniej nerwów Panowie.
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29277

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 996
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino-Wyniki badań-proszę o pomoc.

Następny temat

Dieta Leangains i Metanabol

WHEY premium