SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metka 5mg??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
poczytaj o diecie, potem o odzywkach, pozniej wejdz tutaj i nie pytaj o nic tylko przeczytaj podieszone posty albo wyszukiwarka... oszczedzis nam pisania pozadrawiam pa

Siła rodzi się tylko z bólu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
hym..mysle , ze o diecie nie musze czytac(wiadomo nigdy sie nie wie wszystkiego)-umiem ulozyc sobie odpowiednia i kolesiom tez 2 razy ulozylem i nie narzekaja(moze nie chca mnie sciupac)
o suplach tez troszke wiem bo sie tym wszystkim interesuje juz z 4 lata i chcialem przejsc na wyzszy level
pozdrawiam

ps. nie osadzajcie mnie po wynikach bo regoralnie trenuje kolo 4 miechy..wczesniej byly SW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
A ten cykl co dałeś*****owy

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2542
boze nastepny ze szczecina powinniscie zrobic ankiete skad najwiecej jest sezonowcow chyba wiem jakie miasto wygra :) MOJE :)

---====Im większy tym szybciej pada====---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
I tak pewnie nikt tego nie przeczyta...

Moim zdaniem na 1 raz powinno sie przyjac zasade - dluzej ale slabiej, miesnie n czynnipotrzebuja czasu do rozrostu. Czesto tez pojawia sie pytanie, jak zrobic mase "dobrej jakosci". Tek zalezy glownie od diety, a nie rodzaju sterydu (poza malymi wyjatkami). O tym w dalszej czesci. Znajac sytulacje na czarnym rynku w gre wchodzi tylko Deca, lub Testosteron. Jako, ze testosteron to hormon wlasny organizmu, ktorego dzlania uboczne mozna przy niskich dawkach dosc latwo kontrolowac i czesciowo im zapobiegac (patrz art. o cynku) zdecydowalbym sie na ten wariant...
. Na jaki testosteron sie zdecydowac?
Mysle, ze enantat (prolongatum) jest optymalnym rozwiazaniem - czestotliwosc injekcji nie jest zbyt duza, co pomoze bezstresowo przetrwac pierwszy cykl . Do tego dla kogos poczatkujacego bedzie wlasnie enantat pozwalal na utrzymanie w miare rownego poziomu, oraz bezstresoe zejscie i odblokowanie. Teraz troche teorii:

Okres poltrwania estru to ok. 4,5 dni. Czas biologicznego poltrwania testo enantatu to jednak ok. 8 dni. Czysty testosteron ma dla porownania okres poltrwania wynoszacy 10min. Jako nosnik stosuje sie glownie olej z dodatkiem alkoholu, ktory ma na celu utrzymanie sterylnosci. Polski testo. prolongatum zawiera 100mg testo. w 1 ml. Roztworu olejowego, najczestsze formy enantatu z importu to amp. 1ml. zawierajace 250mg testo - nalezy jednak wiedziec, ze w tych 250mg tylko 178mg to czysty testosteron, reszta to waga estra. (im dluzszy ester, tym wieksza waga)...
Jest kilka czynnikow, dlaczego powinno sie tak zrobic. Biorac pod uwadge, ze enantat jest dosc dlugm estrem, ktory poprzez kumulacje prowadzi do przyrostu masy miesniowej juz w ciagu pierwszych 6-8 tygodni nalezy miec na wzgledzie, ze spora jej czesc to bedzie tluszcz, nagromadzony poprzez wieksza ilosc spozywanych kalorii. Przy malych dawkach poloaczonych z suplementacja cynkiem i dieta jestesmy w stanie zminimalizowac retencje wody i odkladanie tluszczu - jesli jednak chcemy mimo to osiagnac przyrost masy, trzeba dac miesnia czas do rozrostu. Skoro to pierwszy cykl warto miec Nolva pod reka, w razie problemow. Mysle, ze optymalne na pierwszy cykl bedzie 10-12 tyg. i dawkowaniu enantatu 200-250mg/tyg (zaleznie od wagi). By wykozystac wlasciwosc dlugiego estru jaka jest akumulacja ma sens zastosowanie Frontloadu. Oznacza to przyjecie w 1-wszym tygodniu zaplanowanej tygodniowej dawki x2, czyli np. 400mg. W praktyce jesli chodzi o pierwszy cykl nie jest to konieczne, uzaleznil bym raczej od wagi ciala.


ja tego cyklu nie ukladalem....a gosciu co go ulozyl czy z kas wziol dodal to wyzej(dalem tylko wycinki)
uwaza on , ze powinno sie robic dluzszy cykl ale lagodny
pisale tez , ze metka to silny steryd i na poczatek najlepsze prolongatum...
co powiecie na ten temat?? tylko mnie juz zostawcie w spokoju
ide poczytac Potop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
ja tez ze szczecina

Siła rodzi się tylko z bólu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
oo widze , ze tez kolega sezonowiec sezonowcy wygrywaja i gdyby nie my w wakacje pozamykali by wszystkie silownie


ps mam nadzieje , ze przyjmiecie mnie do swojego grona i bede mogl pisac 15-latkom zeby ulozyli sobie diete

Zmieniony przez - Smoq. w dniu 2006-07-26 01:35:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cox ale ci pojechal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
nie pojechal! ja tez sezonowiec jestem i to chyba najwiekszy






Siła rodzi się tylko z bólu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2767 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9278


heheh tez sie takim czuje

historie piszą zwycięzcy,a prawo stoi po stronie silniejszego

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol

Następny temat

Plan na jesien :)

WHEY premium