SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metka 5mg??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
jak mam byc szczery to koksu nie zamierzam nawet brac(ale nie chcialem pisac bo myslalem,ze mnie zjedziecie ) chcem poprostu poglebic swoja wiedze-wiadomo zawsze lepiej wiedziec wiecej jak mniej
diete to mam takze spoko kreatyna to moze we wrzesniu

gosciu na innym forum poleca na 1 raz taki cykl:

1tydz. 400mg t. enantat (t. Prolongatum) + cynk dziennie [ilosc z P. Podwiesz.]
2tydz. 200mg t. enantat (t. Prolongatum) + cynk dziennie [ilosc z P. Podwiesz.]
...
10tydz. 200mg testosteron enantat (t.. Prolongatum) + cynk dziennie [ilosc z P. Podwiesz.]
[eventualnie tydzien 11-12 200mg enantatu + cynk, wtedy przesunac wszystko o 2tyg.]

11tydz. cynk + zelazo + miedz

12tydz. dzien 1- wszy 200mg clom + krea 5x5gr + cynk + zelazo + miedz
12tydz. dzien 2-7 50mg clom + krea 5x5gr + cynk + zelazo + miedz
13tydz. codziennie 50mg clom + krea 2x5g + cynk + zelazo + miedz
...
15tydz. codziennie 50mg clom + krea 2x5g + cynk + zelazo + miedz

16tydz codziennie krea 2x5g
17tydz codziennie krea 2x2,5g


tlumaczac tym, ze metka jest za szkodliwa bo doustna , a iniekcyjne nie rezaja tak mocno zdrowia co o tym powiecie bo mi sie wydaje, ze prolongatum za mocne na poczatek...ale ja sie nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
idz po kreatyne jak grzesiu mowil!!

Siła rodzi się tylko z bólu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
eh przeciez pisalem , ze nie chcem nic(koks) brac bo nie widze sensu...chcem poprosu poglebic troche wiedzy bo zaczolem sie tym interesowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pozycz sobie w biblotece PanaTadeusza bo na pewno bedziesz niedlugo przerabial w szkole
i przyda sie ja tak zawsze robilem ale tepy jestem i tak zawsze baba mowila ze nie czytalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
no wiedzialem, ze jaja sobie bedziecie robic jak napisze, ze nie chcem brac tylko sie torche w tym obcykac ale trudno...Pana Tadeusza przeczytalem i mature juz nawet zdalem takze sie nie martw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to nie pozostaje mi nic innego jak pogratulowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
ale do koksu i tak ci daleko

Siła rodzi się tylko z bólu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
Gregor-dzieki
smiejcie sie i tak za 100 lat bez koksu zniszcze Was moimi miesniami brzucha

ok. widze , ze nie ma sensu dalej kontynuowac teamtu
dzieki, ze uswiadomiliscie mnie, ze ta wiedza do niczego mi sie nie przyda, ale i tak bede cos sobie kminil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
grzechy zostaly ci odpuszczone
idz w pokoju
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol

Następny temat

Plan na jesien :)

WHEY premium