SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam metlik pomozcie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytalem wiele co napisaliscie w podobnej tematyce ale juz niz nie kapuje
cwiczylem w domu hantlami i wzielem kreatyne pozniej powtorzylem to samo dalo troche a teraz sie dowiaduje ze zle zrobilem ???mam zamiar isc na silownie diet specjalnych nie bede wykonywal i chcialem teraz sobie wziasc hmb i kreatyne i to tez bez sensu widze .CZY MOZE KTOS POWIEDZIEC PORADZIC MI CO MAM WZIASC teraz waze 70 kg 186 wzrostu no i chicalbym wkoncu miec ogolnie figure wygladajaca dobrze ladnie symetrycznie chce utrzymac ladna meska figure i calkiem szybkim tempie chialbym tak z 80 kg wazyc i zeby wiekszosc tej wagi poszla w miesnie zadnej mety itd
napewno nie wezme
prosze was o pomoc i o rady ale konkretne i powazne z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
zrobiłes 2 cykle kreatynowe cwiczyąc w domu na chantlach?
polak potrafi

bez sensu.zamiast kreatyny wykup karnet na siłke
ułuz se diete.
pocwicz na sucho jaaaakis czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widzisz tak mi poradzili naprawde jestem laik w tych sprawach a co pozniej jak pochodze troche co wziasc dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dieta ciezka sprawa bo 4 dni jestem na uczelni i mam czas tylko zjesc kanapke czsaami objad. wiekszosc porad wg mnie jest dla tych krorzy tym sie zajmuja profesjonalnie pochodze teraz na silownie i co pozniej poradzcie mi a i jakich firm suplementy zeby bylo dobrej jakosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6273
damix nie widzisz ze to początkujacy? Nie jeden z nas taki błąd popełnił. Najpierw Cwicz na sucho i ułuż sobie diete. Potem dopiero jakieś białko lub gajner.

Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
Lajt Na twoim miejscu pomyslalbym raczej o glutaminie(dziala antykatabolicznie) i shake'ach potrzebnych do uzupelniania diety.

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak brac Gainera MCT Olimp ??

Następny temat

Masa

WHEY premium