SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam 100 zł co za nie kupić??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam ponownie a więć mówicie że za 100 nic niekupie. Szkoda . A le mi chodziło o jakąś kreątyne a nie o białak itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
heh oczywiście olać dietę, gainery, białko bo to proszek, dużo miejsca zajmuje. Wogóle trzeba to jakoś mieszać i się rozsupuje noo i kosztuje więcaj a co powiedza rodzice ??? hmmm fakt lepiej kupić kreatyne i po niej będe wielki odrazu!!!

...na maśe podstawa to dieta, gainer, baiłko...jeśli masz to wszytsko dopiero myślisz o kreatynie...pomijam staż i wiek.

Problem jak brać Ovopol???>>>GG 1135964 kom. 607204663

Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2897
Disik thnx za poparcie sog 4u
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty Durin co ty wiesz , człowieku , gość początkujący i kupi sobie gainerka za 100zł i starczy mu na ile niecały miesiąc???, i sie przypakuje heheheh nie rozśmieszaj mnie, Niewiem jakie będzie on miał efekty po niecałym miesiącu ćwiczeń z " gainerkiem ' pewnie według ciebie 10cm w łapie ,SAM głupoty opowiadasz , żeby odzywki przyniosły efekty trzeba mieć kase na przynajmniej 1 cykl 3 miesieczny , a nie dwa tygodnie i będzie z niego "Pako'
Ma małe doświadczenie niech narazie ćwiczy bez odzywek a póżniej może sobie kupić!!

WEŻ

CO za goście są na tym forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2897
Soldier po pierwsze wbrew tego co mowisz cos na temat odżywek wiem, Po drugie za 96zl mozna kupic 4kg Mass Gain-a z Hi-Teca który gwarantuje ci że starczy na miesiąc Po trzecie co mnie najbardziej rozbawiło w twojej wypowiedzi to cytuje: "zeby odżywki przyniosły efekty trzeba miec kase" no i moze tak jest wedlug ciebie, ja przynajmniej zawsze myślalem ze zeby odzywki przyniosly efekty to trzeba miec dobra diete, regularnie trenowac (rowniez w odpowiedni sposob)a nie ja ty mowisz ze "trzeba miec kase" Na koniec dodam ze ostatnio za 116zl kupiłem sobie: Creapur Mono z Olimpa 300g, Creapur Citro 250kap. i do tego 2400g glukozy i efekty byla bardzo dobre (co prawda nie bylo to 10cm jak ty napisales ale zawsze cos)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam chłopaki dzięki za te słowa ale sam już niewiem co moge kupić bo jeden mówi tak drógi całkiem co innego ale myśle że najpierw powinienem na sucho potrenowac a nie za odrzywki sie brać sam doszedłem do takiego wniosku zobaczymy jak to bedzie!! wsumie lepiej by było teraz kupić coś bo na plaze czy coś to lepij ale po wakacich może sie porozglądam za czymś ! może czegoś więcej już sie dowiem o tych suplementach ale i tak dzięki chłoapki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam chłopaki dzięki za te słowa, ale sam już niewiem co moge kupić bo jeden mówi tak drógi całkiem co innego, ale myśle że najpierw powinienem na sucho potrenowac a nie za odrzywki sie brać, sam doszedłem do takiego wniosku zobaczymy jak to bedzie!! wsumie lepiej by było teraz kupić coś bo na plaze czy coś to lepij ale po wakacich może sie porozglądam za czymś ! może czegoś więcej już sie dowiem o tych suplementach ale i tak dzięki chłoapki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Durex czy jak ci tam "durin" po pierwsze g..wno wiesz na temat odzywek!!!! jak twierdzisz że gość sobie kupi odzywke za 96 zł i mu przyniesie niewiadomo jaki efekty ( przyniesie mu efekty ale czy nie lepiej mu było by ćwiczyć jeszcze na sucho puki nie dozbiera sobie więcej kasy???) Po drugie jak byś umiał czytać to byś wiedział że chodziło mi oto żeby gość widział SPOKO efekty musi brać odzywki przynajmniej 3 miechy ( a do tego potrzebna jest kasa pa..acu!!!). ACO DO GATKI O DIECIE I TRENINGU TO CAŁY CZAS O TYM MÓWIE !!! cytuje" DIETA TO PODSTAWA"( pod wypowiedzią)

WEŻ co ty nie umiesz czytać!!! ( To do podstawówki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2897
soldier po twoich wypowiedziech stwierdzam ze to ty chyba jeszcze chodzisz do podstawówki gdyz twoj poziom inteigencji na wlasnie na tym etapie rozwoju i jeszcze jedno jak chcesz se miesem pozucac to idz do mamy, albo do kumpli moze oni to lubia

P.S Soldier odpowiedz mi jeszcze na to pytane: ile juz masz doczynienia z kulturystyka, odżywkami itp.???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam ponownie

wiecie czego sie dowiedziałem dziś od kumpla w klasie choć niewiem czy to prawda, ale typek sam tez chodzi na siłownie i mówi ze to bedzie brał ... powiedział mi że w sklepi dla rolników jak sa pasze dla świń no nie są takie sklepy to że on zaszedł i zapytał sie faceta co mam za produkt co ma dóżo białka a on sie zapytał czy mu chodzi do siłowni on powiedział że tak i on go zaprowadził na zaplecze i powiedział że typki do niego przychodzą i biorą taka i taka pasze bo dobra jest do przybycia paru kg, ale czy to prawda to kto wie, chyba ze ktos z was z tym sie już spotkał prosze was o opinie tego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wspomaganie pamięci

Następny temat

KREATYNA+GLUKOZA

WHEY premium