SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

majkel16 - siła i masa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
:D Widać nogi mocne ;].Ja również musze dołożyć bo sie czuje "gorszy" :D:D.Powodzenia i progresu ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1035
Piłka nożna w moim życiu zrobiła swoje
Dzisiejszy trening spoko, wszystko wg planu. Spróbowałem jeszcze tzw. "załamania mięśniowego" w wyciskaniu na ławce i wydaje mi się że to bardzo dobrze zrobiło na moją klatke. Po siłce w lustrze wyglądała jak po jakiejś metamorfozie Wydaje mi się że wprowadze ten element na stałe.
+przed wyciskaniem na barki wprowadziłem ćwiczenie na rotatory wewnętrzne i zewnętrzne w formie rozgrzewki. Czuje poprawe po tym

Zmieniony przez - majkel16 w dniu 2011-12-05 17:01:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1035
i tutaj mam jeszcze takie zdjęcie. Po wakacjach, zanim zacząłem regularnie chodzić na siłownie

http://imageshack.us/photo/my-images/7/dsc00014io.jpg/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1035
Przysiady 4x8 (70 kg)
Wznosy tułowia na maszynie 4x8 (10 kg)
Wiosłowanie (33 kg) 4x8
Wyciskanie leżąc na ławce prostej 12, 10, 8, 6, 12 (dołożyłem 5 kg więc serie 45, 50, 55, 60, 50)
Wyciskanie sztangielek siedząc 4x8 (13 kg)
Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki 4x8
Uginanie rąk z wyciągiem dolnym 3x12
Uginanie rąk na modlitewniku 2x12

Dzisiaj miałem chęci do treningu jak nigdy :D przerwy między seriami to chyba po 15 sek bo mnie rozsadzało żeby coś robić Nie wiem co się stało ale podobało mi się to Przysiady zeszły na lajcie. Plecy fajnie czułem po ćwiczeniach na nie. Wycisk leżąc bardzo ciężko ale "chcieć to móc" Reszta bez problemów. Miałem zrobić jedno ćwiczenie na biceps, ale takie miałem chęci że musiałem dołożyć ten modlitewnik, bo potem bym żałował że nie dobiłem Ogólnie jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
Nooo :D widać ciężary idą w góre :D.Powodzenia i progresu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1035
Aaaa zapomniałem dopisać, jeszcze jedno ćwiczenie na klatke zrobiłem, mianowicie wyciskanie sztangielek chwytem młotkowym na skosie dodatnim 12, 12, 10 (13, 13, 15kg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1035
Minęły 2 miesiące regularnych, ciężkich treningów, wyrzeczeń żywieniowych itp. i napotkałem problem. W tym miesiącu nie mam kasy na karnet. W styczniu hajs będzie na 100%. Co mogę zrobić w tym miesiącu zamiast profesjonalnej siłki? Mam hantelki ( 3kg ;-/ ), dostęp do jakiejś kijowej ławeczki abarqs u kumpla, gryfu 7kg (150cm) i koło 35 kg obciążenia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1035
Żeby jeszcze troche odświeżyć dodam moje najświeższe wymiary:


waga 70,9 kg
przedramie 30 cm
biceps 34 cm
klatka 101 cm
talia 76 cm
pas 80 cm
udo 57 cm (mierzylem nieco wyżej niż poprzednio)
łydka 39 cm
barki 114 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1035
dzisiaj kapa, zrobiłem jakiś tam pierwszy lepszy znaleziony na necie program 100 pompek i zrobiłem w seriach 30, 34, 30, 30, 45 pompek bo nie miałem żadnego konkretnego pomysłu co mogę zrobić, a nie mogę nic nie robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
Dobrze że nie odpuszczasz jeżeli sprzętu nie ma.Bez niego też da sie ćwiczyc ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby a wydolność

Następny temat

Trening na siłeeeee da rade?

WHEY premium