SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

maca

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co Ty Cysiu chcesz mi wmówić, że Żydzi w niewoli Egipskiej to kultyurystykę ćwiczyli?!?
pozdrawiam

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Kesieo, nie pytam czy nie dodano do placków cukru, tylko o zawartość cukrów w produkcie finalnym. Brak informacji o dodaniu cukru w procesie produkcji nie oznacza że placek nie posiada węglowodanów prostych.

Sprawa wygląda podobnie jak w przypdaku naleśników. Do ciasta naleśnikowego także nie dodaje się cukru a jednak nie polecam ich stosowania. Oto dlaczego:
1. mleko - zawartość laktozy
2. biała mąka - wysoki udział węglowodanów prostych, mało błonnika
3. proces smażenia - wysoka temperatura smażenia powoduje pękanie długich łańcuchów węglowodanowych, dlatego jeszcze bardziej rośnie indeks glikemiczny takiego naleśnika. Naleśnik w procesie smażenia ciemnieje - część węglowodanów rozpadło się całkowicie - do węgla (ciemy kolor) i wody.
To dlatego powinno się unikać produktów smażonych i pieczonych na rzecz gotowanych.

O żółtkach nie wspominam, bo jedno na tydzień jeszcze nikogo nie zabiło ale trzeba o tym pamietać.

Moderator Odżywianie i Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pite(r)!niczego nie chcę Ci wmawiać.parę osób nie wiedziało co to jest maca więc zamiast się produkować znalazłem hasło w encyklopedii internetowej i wkleiłem je tutaj.a cholera wie czy kulturystyki nie ćwiczyli;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Atomic - czemu obrzydzasz mi moje ulubione naleśniki?!?! Teraz już zawsze jedząc je będę myślał o jakiejś tam laktozie i łańcuchach......
a tak poważnie to co złego w tej laktozie, przecież odżywki robi się z mlekiem?

I must find the truth that is true to me, the idea for which I can live or die...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem, wiem cysiu, ale tak mi się fajnie skojarzyło, bo na filmach z czasów Izraelitów i Egipcjan to widać, że za bardzo na tej macy to oni nie rośli
a w ogóle jakby tak każdy się starał jak Ty, to byśmy wszyscy wkrótce nieźle wyedukowani byli i jakby w Milionerach jakiś paker zdobył główną nagrodę, to może wreszcie zdobylibyśmy trochę uznania w oczach społęczeństwa, o! nie uważacie, że to dobry pomysł?

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maca to praktycznie sama biala maka - wiec wnioski pozostawiam Wam

bst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
to w takim razie to kicha jak zama biala moka

kesiek

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
ajak

kesiek

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MACA to dietetyczny środek spożywczy , można go kupić w aptece lub przez internet - opakowania po 30 lub 100 kapsułek . Więcej się dowiecie na www.apteka.any.pl .

kryka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie taka znowu kicha, ja ostatnio znalazlam mace razowa i byla o niebo lepsza od tej z maki bialej, jednak tak lubie to jest ze biore co lezy w sklepie na polce ;)

Quot me nutrit me destruit
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

platki

Następny temat

Dieta na mase

WHEY premium