SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

m drol 1ed tydz on tydz off

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4007
witam. nie mam doświadczenia z ph,za sobą kilka cykli saa(ostatni wisna2008)drola dostałem od ziomka któremu porył bebechy i sie przestraszył wpadłem na pomysł żeby brać go 1 ed z rana przez tydz potem tydz off i tak np 3msc. priorytety to powrót do wyglądu na saa i przede wszystkim nie zablokowanie się. drol ma okres półtrwania 8godz,wiec moze to mieć sens. ziomek 130kg 36 lat bierze tak mietka cały rok 10mg-15mg między cyklami cały rok i wyniki ok.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 27

Waga: 88

Wzrost: 178

Obwód klatki: 115

Obwód ramienia: 43

Obwód talii: 82

Obwód uda: ?

Obwód łydki: ?

Staż na siłowni: 10 lat z przerwami

Ilość spożywanego białka: min 220g

Ilość spożywanych węglowodanów: duzo

Ilość spożywanych tłuszczów: srednio

Opis przebytych cykli sterydowych: 1-10test prolo(500)
1-6 superanabolon(300)
6-10 deca(300)
1-6 mietek(30)
6-10wino tab(40)
odblok hcgg+clomid


Trening: siłowy barbell i 1,2 razy w tyg 2,5godz muay thay

Cel cyklu: powrót do dawnej formy

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 2,5roku

Poziom BF%: 12

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): szczupły

Stan zdrowia: bd

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: łysienie srednia

PPM podstawowa przemiana materii: szybkie

Wyciskanie leżąc (MAX): 145

Martwy ciąg (MAX): 240

Przysiad (MAX): 198

dupa jasio

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4007
wyszło masło maślane,sorychodziło mi,że nie moga być diametralnie inne i mechanizm działania podobny.także skutki uboczne(oprucz hepatotoksyczności) podobne

dupa jasio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
Tu na forum raczej większość preferuje klasyczne metody, więc raczej mała szansa, że ktoś tego próbował...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
szybcie dawał bym już np w dni treningowe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4007
chcialem go uzyć bardziej jako antykatabolik i tez sam niewiem czego sie po tym stuffie spodziewac, oprócz siłki mam tego thaya i biegam/jezdze na rowerze 2 razy w tyg po ok 40min wiec wiekszosc dni to są treningowe a wie ktoś dokładnie jak długo to cholerstwo sie utrzymuje w organiżmie? i jakie są wasze doświadczenia z blokiem na drolu? ja jestem na to wrażliwy i wogóle chemia na mnie nocno działa na + i na -

dupa jasio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4007
a moze ktoś stosował male dawki drola w inny sposób? albo w ten sposób ale inny środek?

dupa jasio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4007
wypowie się ktoś ogarniety w temacie???

dupa jasio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 405 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4083
ja brałem m drola ale 3 tabs ed:)

Gdyby kózka koksowała to by 200 wyciskała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6983
Myślę, że poniżej 20mg ed nie opłaca się brać tego środka. Wbrew pozorom nie jest, ani toksyczny, ani tak silny jak to mówi teoria. Działanie jakie prezentuje jest nieco dziwne, bo po 2óch tygodniach ciągłego stosowania jakby słabło jego działanie. W pierwszych tygodniach jest rewelacja, ale tak jak mówię, 10mg ed lub epizodami tak jak autor chce zrobić jest działaniem nieopłacalnym. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest połącenie go z tesotsteronem, korzyści z takiego rozwiązania jest dużo, ale nie będę o nich pisał, bo to nie czas i miejsce na to ;)

Zmieniony przez - dr_drops w dniu 2011-02-17 14:11:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4007
dzięki dr drops. ogólnie też bym tak zrobił ale moim priorytetem jest teraz co innego czyli uniknięcie blokuz wiadomych powodów he.cwicze w tej chwili na krecie mono,aakg,bcaa,białko ostrowi 2x dziennie i po treningu glukoza. chciałem po prostu wzmocnić czymś tempo rośnięcia ,a raczej powrotu do dawnej formy.na szczeście nie nałapałem za dużo fatu wic skupiam sie na odbudowie muskulatury(największa waga przy 6paku to 101kg-więc jest co robić)zaczę niedługo i zdam relacje jakie efekty. z nieblokujacych środków planuje clena na kwiecień-maj.insa narazie bez sensu-pozatym bez androgenów też mi się nie widzi. ewentualnie zostaja peptydy gh typu ghrp ale na to za wcześnie i

dupa jasio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6983
Do insy muszą lecieć SAA.
Peptydy? Szkoda zdrowia na takie wynalazki egzotyczne.
Jeżeli chcesz uniknąć zablokowania to możesz spróbować epistane lub h-drol w niskich dawkach, bez obaw możesz ciągnąć przez okres 4-6 tygodni.
Przy m-drolu bloka nie unikniesz, a takim epizodycznym braniem zepsujesz sobie tylko przyrosty. Aby odczuć w pełni działanie methasteronu potrzeba ok 5 dni ciągłego stosowania. Okres półtrwania też ma krótki, więc 1kaps dziennie to za mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 405 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4083
a tak z ciekawości czemu bloku chcesz uniknąć? bo np po epi wystarczą środki sklepowe

Gdyby kózka koksowała to by 200 wyciskała

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino+prop

Następny temat

Testobolin (Testosteron Enanthate) hlp

WHEY premium