SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krótkie cykle 4tyg. on 4tyg. off

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4578

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

38

Waga

83

Wzrost

184

Obwód ramienia

39

Obwód klatki

110

Obwód uda

59

Obwód talii

93

Staż na siłowni

18 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Białko 2g/kg, tłuszcze

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 719
Witam wszystkich.
Ankieta:

Płeć : mężczyzna
Wiek : 38
Waga : 83
Wzrost : 184
Obwód klatki : 110
Obwód ramienia : 39
Obwód talii : 93
Obwód uda : 59
Obwód łydki : 36
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 17,7 %
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4-5x w tygodniu siłownia, spacery
Odżywianie : jem wszystko oprócz słodyczy, chipsów, paluszków itp. piję wodę bez soków i napojów gazowanych.
Cel : masa rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : bardzo dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, walka wręcz
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Kreatyna monohydrat 100% i białko izolat białka serwatki i na noc casein
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana

Jak miałem 22 lata zjadłem metę z omą, jak miałem 25 lat trochę deki z teściem i później już tylko suplementy i dopiero teraz w ostatnim 1,5 roku zrobiłem dwa cykle, które wyglądały mniej więcej tak :
1-12 tydzień 300mg testosteronu Enanthate -raz w tygodniu
1-10 tygodni 300 mg Nandrolon Decaonate (Deca) – raz w tygodniu
1-12 tygodni 20mg czyli 0,5 tabletki Aromasin ed
1-12 Caber 0,5 mg raz w tygodniu
7-8 tyg. hcg 5000 350 j.m. eod
PCT:
12-13 hcg 5000 350 j.m. eod
13-17 tydzień Clomid – pierwsze 2 tygodnie 100mg codziennie / od 3 tygodnia 50mg ed

Miałem duże przyrosty, ale i duże spadki po. Aktualnie zainteresowałem się tematem krótkich cyklów 4 tyg. on 4tyg. off i pomyślałem, ze może to być dla mojego organizmu chyba lepszy sposób na masę, dzięki któremu zyskam małe przysrosty, ale za to bardziej trwałe.
Myślę o takim cyklu:

Pierwszy miesiąc.
Na start 200-300mg Test Prop dla skoku stężenia, następnie :
1-4 Test Prop 125mg eod
1-4 Meta 20 30 30 20 lub 30 30 30 30 jak lepiej ???
PCT
5-8 Kreatyna. Dwa dni po ostatnim Test Prop Clomid 200mg potem 100mg do końca 1 tyg.
6-8 Clomid 50mg ed

Trzeci miesiąc.
Na start 200-300mg Test Prop dla skoku stężenia, następnie :
1-4: Test Prop 125mg eod
1-4: Tren Acetate 100mg eod
PCT jak wyżej.

Piąty miesiąc. Na start 200mg Tren Acetate dla skoku stężenia, następnie :
1-4 Tren Acetate 100 eod
1-4 Stanozolol Depot-50mg/ml 1 ml 50mg eod
PCT jak wyżej.

Wszystko razem zajmie mi 6 miesięcy. Proszę o opinię na temat tego cyklu i rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 98 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 779
Bucz1277
i dorzucić boldka żeby nie blokować jaj.


A co autor miał na myśli? Coś tu pobłądziłeś chyba..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
bez sensu to się wcale nie przyjęło ,mięsień musi mieć czas na zbudowanie'
do tego robisz sobie kongo w hormonach
gdzie sens robienia pct jak srodki jeszcze kręcą
i zaraz znowu blokowanie się
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Dokładnie jak wyżej. Krótkie cykle się nie przyjęły, dlatego że więcej mieszają w gospodarce hormonalnej niż przynoszą pożądany efekt w postaci przyrostu masy mięśniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16052 Napisanych postów 18040 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196358
Dla mnie takie cykle to nieporozumienie. Towar się jeszcze nawet porządnie nie wkreci A tu już odblok, po którym organizm nie dojście do stanu sprzed cyklu a tu kolejna bomba.
Mięsa nie zbudujesz ewentualnie waga skoczy ale od estro i wody. Wahania nastroju, clomid co miesiąc, nie wyobrażam sobie.
Ewentualnie lecieć cały czas podkład z testa a zmieniać i rotowac innymi środkami ale i tak jakieś 6-8 tygodni A nie 4.
Spadki były duże bo pct słabe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Porażka , już nawet na krecie nie robi się 4 tygodniowych cykli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4on 4off ma sens np na mecie, ale w podkładzie cały czas idzie testo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Przy tych niektorych podwieszonych tematach warto by bylo dac info, ze to byly proby ale nie udane, bo tam jest troche "skarbow" w stylu czyszczenie receptorow clenem, ww krotkie cykle itp. Choc jak ktos sie troche tematem intweresuje to powinien ogarniac, ze tak sie teraz nie robi.

A w 6 miesiecy to mozesz budowac ale ciagnac caly czas testa dlugiego, czy mixa i poleciec troche na mecie, dac odpoczac watrobie troche na npp, pozniej np winko. Tylko nie wiem czy w twoim przypadku lecenie od poczatku na 2 srodkach ma sens. Co do spadkow to zawsze jakies beda, a u cb odblok po tym cyklu stoi pod znakiem zapytania bo biles hcg bo 350jm, a tyle to sie kilkulatkom bije leczniczo, a nie na odbloku.


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 30.10.2018 01:18:27

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 719
Dziękuję za odpowiedzi i wyjaśnienie tematu. Czy mogę zatem poprosić o rozpisanie mi normalnego cyklu biorąc pod uwagę informacje , które podałem o sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
4 z przodu zaraz wskoczy twój test już pikuje w dół,najlepszym rozwiązaniem będzie test enan lub cypio
250 mg co 5 dni co 4-5 tyg 5000 hcg podzielone na 2-3 inj co 3 dni

Jakieś exe pod ręką do kontroli estro i lecisz z tematem

Jak by miał wyjść dłuższy cykl to po jakiś 2-3 miesiącach możesz zagęścić testa na dwa razy w tyg np poniedziałek i czwartek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Zasadniczo to stala umiarkowana dawka testa powiedzmy 250mg/e5d enana na 2 miesiace, pozniej sobie zmieniasz estry tak co dwa miesiace na 100mg propa/e2d, 250mg cypio, mix e5d. Dorzucasz sobie cyklicznie inne srodki na 6-8 tygodni na mase metanabol, turinabol, oxymetholon, npp. Na redukcji tren ace, masteron, oxandrolone. Mozesz tez wrzucic na 3-4 miesiace deca, boldenon, tren enan i stosowac tak jednoczesnie maks dwie substancje reszta to doskonalenie sie w treningu, diecie i suplementach.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
A i mozesz tez zostac jakis tam okres czasu na samym tescie, robic co jakis czas badania morfologia, hormony, mniej wiecej "z glowa" tak to wyglada.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykle 4tyg.on 4tyg. off

Następny temat

Prosze o ocene badan

WHEY premium