SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lipo

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1281

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

15

Waga

71

Wzrost

171

Cel treningowy

pozbyc sie tego gówna

Staż treningowy na siłowni

5 miesiecy

Uprawiane inne sporty

wf

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

tak

Dieta

brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

fbw

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

70 80
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
Witam trenuje od jakiegoś czasu wagi przybyło z 10 kilo i teraz jak mam te 71 kg to mi sie lipo zrobiło tylko mi suty troche odstaja ale mi sie to nie podoba bo zamiast plaskie to spiczaste jakby noi tak tu pytanie czy aeroby w dni nie treningowe czyli sr sob niedz by cos pomogły w tym i w wiekszosci co czytałem to trza schudnąć to mysle ze nie wiecej niz 3 kilo bym mógł poświecic i jakie najlepiej te aeroby bieganie rowerek stacj. czy moze skakanka albo cwiczenia na piłce gimnastycznej od razu mówię że bieganie to tak szybki jestem ale nie na dalekie dystanse no chyba żeby trukcikiem piegnąć no to czekam na odp a noi prosze mi nie pisac o diecie bo nie mam środków na to jak juz to na pare produktów

Split ty moja perło

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Posłuchaj , powiem raz my tutaj wypowiadamy się bo mamy chwilę czasu i chęci , nikt nam nie płaci i ty nic od nas nie możesz wymagać , przedstawiliśmy swoje zdanie i tyle .

Jeszcze raz zaczniesz reagować czy to w zdaniu czy jako pojedyncze słowo , wulgaryzmem , dostaniesz BANA .

Ktoś będzie chciał odpowiedzieć ci , w sprawie tych areobów to to zrobi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
masz 15 lat równie dobrze moze to być gino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
nie gino to nie jest bo bym miał odczuwalne guzki a to po prostu tłuszcz mi sie na około sutków otoczył

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
kdlas

w czym problem leży ?

Jeśli chcesz ingerować w skład ciała zacznij od odżywiania , jadłeś pewnie bez głowy to cię zalało .

możesz dodać biegi w terenie , ale mówię bez odpowiedniej zbilansowanej diety , może mało z tego wyniknąć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
no wiem ale nie stac mnie po prostu z praktyk co zarabiam 200zl to nie da sie a jak bym jakies aeroby robił to by cos pomogło? i jak bym stracił z 3 kilo? i pilnuje żeby było duzo wegli i białka a mało tłuszczy w miare mozliwosci


Zmieniony przez - kdlas w dniu 2012-11-30 16:37:46

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
dlaczego malo tłuszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
też tego nie rozumiem , oznacza to że masz mierną wiedzę na temat odżywiania i zacznij od czytania .

może jeszcze dodasz dieta białkowa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
no bo jak w diecie to oleje roślinne najlepiej a sie pierdoł naczytałem a nie tracąc na wadze bym sie tego jakos pozbył?

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
nie wiesz nic, nie czytaj mamine gazety tylko podwieszone artykuły z dzialu dieta, moze coś zrozumiesz. Jak nie to trudno
...
Napisał(a)
Usunięty przez Tomasz1405 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
noi czemu usuwasz taka jest prawda nie pytam o diete tylko o aeroby

Split ty moja perło

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ćwiczyć

Następny temat

Plan Treningowy do oceny

WHEY premium