SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leki zwiekszajace poziom dopaminy w mozgu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
biore 3mg/d biperydenu do tego acetylowaną tyrozynę w ilosci ok 4g/d do tego wit b6 po 100mg do kazdej porcji tyrozyny i inne suple zwiazane z powrotem do cwiczen efekty juz widać dosyc dobre kompozycja ciala sie zmienia ale nadal mam wrazenia nadmiernego nawodnienia i duzo wody w ciele (okolice sutkow) myslalem nad dorzuceniem ekstraktow z swierzbca właściwego (40% zawartosci l-dopy) i dodaniem bromokryptyny 1mg/d boję sie troche ze taka ilosc dopamagenikow moze wywolac psychozę i liczę na wypowiedz kogos z podobnym problemem no i nie wiem wlasciwie czy leki zwiekszajace ogolny poziom dopaminy (biperyden) wplywają na poziomy prolaktyny jak bromo ktora blokuje receptor d2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
Sertralina nawet w dawce 50mg + nie podnosi poziomu prolaktyny jak inne SSRI wlasnie dzieki temu słabemu hamowaniu wychwytu zwrotnego dopaminy moim zdaniem nie ma co sie katowac dawkami 150mg+ bo ten wychwyt i tak jest bardzo slaby a efekty uboczne takiej ilosci mogą byc nie do zniesienia co do tych lekow i mozliwosci seksualnych sprawa bardzo indywidualna jedyne pewne kastratory chemiczne to neuroleptyki szczegolnie te stare (tisercin haloperidol chloroprotixen są to leki uzywane do lobotomii chemicznej w oddzialach psychiatrycznych )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 264 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
"boosterów' dopaminy nie powinno się długo korzystać. L dope zazwyczaj dawkuje się 3 dni ON 2 dni off , po dłuższym czasie będzie więcej szkód niż pożytku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 264 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
A dodatkowo łączenie biperydenu z ldopą może prowadzić do zaburzeń ruchowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5492
Modafinil zwieksza dopamine i dizala super na motywacje, zadowolenie, energie, banan na ustach. Polecam go uzywac max 2-3 dni po 1-2 tabsy 200mg i potem przerwa 2-3 dni. Latwo wyrobic tolerke i potem zejscie z np: 7 dni podgryzania = 2-3 dni slabego samopoczucia.

l-dopa u mnie powoduje wzrost nerwowosci i ogolnie mam po niej slabe samopoczucie. L-Thyrosina tak samo, jak kilka dni pod rzad zapodam na noc, to mam koszmary + na drugi dzien samopoczucie potworne.


Zmieniony przez - peter007x w dniu 2016-04-23 11:51:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
Peter sory odpisalem Tobie na inny temat myslalem ze uzywasz metylofenidatu
juffster brales takie kombo czy info z netu?


Zmieniony przez - Creme w dniu 2016-04-23 12:17:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5492
Bralem i biore dalej. Metylofenidat to na manie dziala jak speed i zwale mam po tem straszna. Testowalem sporo tego, metylo, dex, etc. Modafinil daje skupienie, humor bez wyj**ania w kosmos jak po dragach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
co do tyrozyny ja odczuwam lekkie rozdraznienie tylko krotki czas po zazyciu pozniej jest ok biperyden powoduje lekki niepokoj i zamazane widzenie nie chodzi mi wlasciwie o samopoczucie bo to jest ok tylko o obnizenie prolaktyny i innych "syfiastych" hormonow
ale jak interesuje Cie dzialanie euforyczne to polecam izopropylofenidat 50zl/1g dawki 20-30mg i jest swoisty "Rush" kiedys bralem lecz to raczej narkotyk niz substancja ktora ma pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
im nizszy poziom prolaktyny tym wiekszy wystrzal dopaminy z tego co pamietam

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
najłatwiej dostępny nikotyna.

Na dłuższy okres inhibitory prolaktyny, cabaser, norprolac, bromergon.

W jakim celu chcesz podwyższyć dopaminę?

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
prawdopodobnie mam duze "ubytki" tego neuroprzekaźnika spowodowane MIN nałogowym zażywaniem stymulantów , do tego mozliwe zatrucie manganem (przyjmowanie manganu ktory zostal użyty do produkcji narkotyku ) do tego przyjmowanie promazyny (150mg) mam typowe objawy drzennie rąk niewyraźna mowa , problemy z równowagą i inne o mniejszym nasileniu aktualnie cwiczę zdrowo zyje lecz jak czytacie powyzsze objawy utrudniają mi to trochę / co do nikotyny przyjmuję ją 13lat %-D

no i tak obnizenie prolaktyny to tez jeden z celow bromokrypytyna to substancja z ktora wiąże wielkie nadzieje ale jej efekty uboczne to tez nie są "lekkie"

Zmieniony przez - Creme w dniu 2016-04-23 13:34:33

Zmieniony przez - Creme w dniu 2016-04-23 13:36:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Duży poziom dopaminy może doprowadzić do mani, promazyna mimo że jest łagodnym neuroleptykiem chodzi o działanie przeciwpsychotyczne, podwyższa prolaktynę.
Poproś lekarza może o Bupropion ,jest antydepresantem selektywnie działającym inhibitorem wychwytu zwrotnego dopaminy, zarejestrowany w uzależnieniu od nikotyny, ma działanie stymulujące. Jest jeszcze selegina IMAO-B stosowana w parkinsonie , ale może to zostawmy.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clen,t3+Test enan, symex, HCG, Novaldex jak dawkowac

Następny temat

Odblok susta

WHEY premium